پیش نویس تفاهم نامه پرسپولیس با میلان

۱۳م آذر ،

اخبارباشگاه پرسپولیس : امیدوارم میزبان خوبی برای باشگاه پرسپولیس باشیم که از پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران و آسیا است.

به گزارش فوتبال آنلاین محمد رویانیان که روز قبل به همراه تنی چند از معاونان خود و مدیران باشگاه، در میان استقبال نمایندگان سفارت ایران و مسولان باشگاه میلان برای انجام مذاکرات و امضای سند همکاری وارد ایتالیا شد، در هتل محل اقامت خود نشستی را با مدیر روابط بین‌الملل و ارتباطات باشگاه میلان برگزار کرد که حاصل آن تهیه پیش نویس تفاهم‌نامه همکاری بود.

امیر مشیری، سرپرست روابط بین‌الملل باشگاه پرسپولیس با اعلام این مطلب در ادامه افزود: این نشست حدود ۴۵ دقیقه به طول انجامید. پیشتر از این، قبل از انجام سفر، مفاد تفاهم‌نامه در مکاتبات بین دو باشگاه مورد بررسی قرار گرفته بود.

 

در پایان این جلسه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به مدیر روابط بین‌الملل باشگاه میلان گفت: مفاد این تفاهم‌نامه را قطعی تلقی نکنید، چون در جریان مذاکراتی که با مسولان و مدیران باشگاه میلان خواهیم داشت و در جریان بازدیدها، به طور قطع موارد تازهی که مورد نظر ما خواهد بود اضافه خواهیم کرد.

 

مدیر روابط بین الملل باشگاه میلان هم در پاسخ به این اظهارات گفت: این مسئله کاملا منطقی و طبیعی است و در مذاکرات مواردی پیش می‌آید که مورد نظر دو باشگاه خواهد بود و بر سر اضافه شدن آنها به تفاهم‌نامه، صحبت خواهیم کرد.

 

این مقام باشگاه ایتالیایی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم میزبان خوبی برای باشگاه پرسپولیس باشیم که از پرطرفدارترین باشگاه‌های ایران و آسیا است.


FootballOnline.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *