پژمان نوری: آمدم استقلال تا به فوتبالم کمک کنم

۲۸خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

پژمان نوری پس از عقد قرارداد یک ساله با استقلال در این‌باره گفت: واقعیت این است که دوست داشتم در ملوان بمانم و به این تیم کمک کنم اما شرایطم در آن‌جا مهیا نشد و بین گزینه‌هایی که داشتم دیدم استقلال از شرایط خوبی برخوردار است. امیدوارم در این تیم موفق باشم.

به گزارش ایسنا ، او در پاسخ به این سوال که آیا از پرسپولیس پیشنهادی داشت یا خیر، اظهار کرد: امسال پیشنهادی نداشتم. سال قبل و تا پیش از آمدن آقای دایی از پرسپولیس پیشنهاد داشتم تا آمدن آقای دایی به طور کل کنسل شد.

کاپیتان فصل قبل‌ی ملوان در پاسخ به این سوال که صادق درودگر مدعی شده پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی ملوان را رد کرده است، بیان کرد: درودگر دروغ زیاد می‌گوید، این هم یکی دیگر از دروغ‌هایش. شما فصل قبل دیدید ما چقدر خوب بودیم اما در نیم‌فصل دوم تنها یک پیروزی به دست آوردیم. امسال هم آقای درودگر می‌خواهند تنهایی تیم را بگردانند و ان‌شاءالله همه نتیجه‌ی کار او را خواهند دید.

نوری در پاسخ به این سوال که ایا صحت دارد هواداران ملوان در فرودگاه جلوی او را گرفته‌اند و از او خواسته‌اند ملوان را ترک نکند، گفت: این‌گونه نبود که هواداران بیایند. من خواستم سوار هواپیما شوم که دیدم آقای درودگر از هواپیما پیاده شد. او متاسفانه چیزی گفته و جو داده است. ما واقعا دو سه دقیقه در فرودگاه صحبت کردیم و او این حرف‌ها را پخش کرده است.

وی در ادامه با ابراز امیدواری از موفقیت استقلال افزود: خیلی به استقلال و موفقیتش امیدوارم. من از رقابت استقبال می‌کنم؛ چرا که به فوتبالم کمک می‌کند.

بازیکن جدید استقلال در پاسخ به این سوال که آیا حضورش در پرسپولیس و در سال‌های قبل تقابل با هواداران این تیم را ایجاد نخواهد کرد، بیان کرد: من ۴ سال است که از پرسپولیس درآمده‌ام. روزهای خوبی را با پرسپولیس گذراندم و با این تیم قهرمان شدم ولی آمده‌ام استقلال؛ چرا که می‌خواهم پیشرفت کنم.

نوری در پایان دربارهٔ زمان حضورش در تمرینات استقلال اظهارکرد: باید به شمال بروم و کارهایم را انجام بدهم. پس از بازگشت به تمرینات استقلال می‌پیوندم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ