پژویان: افزایش تعرفه تلفن‌همراه غیرقانونی است

۲۳خردادماه۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

رئیس شورای ملی رقابت از برگزاری جلسه‌ای با حضور خودروسازان و وزیر صنعت، معدن و تجارت در جهت رسیدگی به تخلفات خودرو سازان خبرداد.
 
جمشید پژویان در گفت‌و‌گو با ایلنا با اشاره به افزایش قیمت خودرو در چند روز آینده اظهار داشت: هرگونه افزایش قیمت خودرو غیر قانونی و خلاف مقررات است و مردم باید در صورت ملاحظه فروش خودرو خارج از قیمت‌های شورای رقابت به شورا گزارش دهند.
 
وی ادامه داد: طبق گزارشهایی که هرروز به شورا داده می‌شود تا دو روز قبل هم خودروسازان طبق فرمول اعلامی شورای رقابت اقدام به فروش خودروهای خود می‌کردند البته در بعضی موارد خودروسازان با دستکاری آپشن‌های خود قیمت‌ها را افزایش داده‌اند.
 
رئیس شورای ملی رقابت افزود: ما به خودروسازان اعلام کرده بودیم در صورت اضافه کردن آپشن به خودرو‌ها، می‌توانند قیمت‌ها را افزایش داده و با قیمت بالاتری آن را بفروشند ولی دیده شده که این تغییر آپشن فقط در موارد بسیار کوچکی بوده که این از نظر ما تقلب حساب می‌شود و با آن برخورد خواهد شد.
 
پژویان تاکید کرد: ما افزایش قیمت و تخلفات دیگر خودروسازان را به صورت ویژه بررسی و رسیدگی خواهیم کرد و در هفته آینده هم جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان خواهیم داشت تا در مورد تخلفات و موضوعات تازهی که پیش آمده گفتگو کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: در این جلسه که هفته آینده برگزار خواهد شد، حتما در مورد مجازات‌هایی که شامل خودروسازان می‌شود صحبت خواهیم کرد و مطمئنا مجازات‌های شدیدی هم شامل حالشان خواهد شد.
 
پژویان اظهار امیدواری کرد: قیمت‌ها اگر بالا رفته‌اند باید به‌‌ همان میزان قیمت‌های قبل‌ای که شورای رقابت اعلام کرده برگردد.
 
وی در مورد افزایش تعرفه تلفن همراه و تلفن ثابت اظهار داشت: هرگونه افزایش بهای تعرفه تلفن همراه و ثابت غیرقانونی است و مطمئنا با اپراتور‌ها و مخابرات برخورد خواهد شد.
 
رئیس شورای عالی رقابت در پایان گفت: در حال حاضر هر گونه افزایش بهای تعرفه تلفن همراه و ثابت لزومی ندارد و باید قیمت‌ها ثابت بماند.

ایستنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *