پیام محرمانه‌ای از وزیر خارجه آمریکا دریافت نکردیم

۳۰اردیبهشت،

دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خبر یک پایگاه اینترنتی آمریکایی مبنی بر ارسال پیام محرمانه از سوی جان کری برای اعلام حمایت کاخ سفید از هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد.

به گزارش گروه سیاسیممتازنیوز، دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خبر پایگاه اطلاع‌رسانی آمریکایی «WND» مبنی بر پیغام محرمانه جان کری به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که در بعضی پایگاه اینترنتی‌های داخلی نیز بازنشر یافته را تکذیب کرد.

توضیحات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح ذیل است:

در آستانه انتخابات ریاست جمهوری متأسفانه بعضی رسانه‌های مغرض داخلی با اعتقاد به اینکه هدف هر وسیله‌ای را توجیه می کند و بدون توجه به منافع و مصالح ملی کشور و صرفا با هدف تخریب و بدنام کردن رقیب انتخاباتی خود علاوه بر خبرسازی و شایعه‌پراکنی داخلی از منابع معاند و ضدانقلاب خارجی نیز کمک گرفته و بلندگوی مطامع و اهداف سوء رسانه‌های مغرض و معاند خارجی می شوند.

هر چند از رسانه‌های خارجی انتظاری جز دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران نمی رود ولی تأسف‌انگیز اینکه چرا بعضی رسانه‌های داخلی بلافاصله از خبرها منتشره در منابع خارجی که به مذاق سیاسی و جناحی آنان سازگار است استفاده کرده و بلندگوی آنان می شوند.

سؤال اساسی از این رسانه‌ها اینست که آیا حاضرند همه خبرها این رسانه‌‌ها علیه همه مسئولان و نظام جمهوری اسلامی ایران را پوشش داده و باز تکرار کنند؟!

دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با ابراز تأسف از اقدام ضدانسانی و اخلاقی اینگونه رسانه‌های داخلی که بلندگوی رسانه‌های معاند ضدانقلاب می شوند و تکذیب شدید این مطلب، حق قانونی خود را برای پیگیرد حقوقی این موضوع و برخورد قانونی با رسانه‌های خاطی محفوظ می دارد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ