پیشتازی اصفهان در اقامت مسافران نوروزی

۱فروردین ۱۳،

پیشتازی اصفهان در اقامت مسافران نوروزی

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از کاهش ۸ درصدی تلفات و خسارات ناشی از تصادفات در ایام نوروز سال ۹۲ در مقایسه با سال قبل گفت: سرعت غیرمجاز و خواب آلودگی راننده سبب اصلی تصادفات و صدمات جدی به شمار می رود.

 

به نقل از مهر، اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی در باغ فدک، امنیت و خدمات ارائه شده را در باغ فدک به عنوان محل اسکان مسافران نوروزی در اصفهان مثبت ارزیابی کرد و گفت: تمام تسهیلات و امکانات مورد نیاز ۱۵ هزار گردشگر در باغ فدک از سوی دستگاه های مربوطه به خصوص شهرداری اصفهان فراهم شده است.

اصفهان در اقامت مسافران نوروزی پیشتاز است

وی با تاکید بر این که اصفهان در اقامت مسافران نوروزی پیشتاز است بیان داشت: از هشت سال قبل ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان اقدامات بسیار ارزنده ای در خدمات رسانی به مسافران انجام داده و با برنامه ریزی ظرفیت های اسکان برای گردشگران را شناسایی چنانچه حتی منازل استیجاری را در اختیار مسافران قرار می دهد.

ستاد تسهیلات سفر  شهر اصفهان امنیت و آرامش را برای مسافران نوروزی فراهم کرده است

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان امنیت و آرامش را برای مسافران نوروزی فراهم کرده است.

احمدی مقدم در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه از ۲۵ اسفندماه سال ۹۱ سفرهای نوروزی آغاز شده گفت: اما خوشبختانه مردم نسبت به قبل هوشمندانه سفر می کنند به طوری که بار سفرها در بین شهرهای کشور توزیع شده است.

 احمدی مقدم در ادامه سخنان خود از افزایش ۸ درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد و اذعان داشت: با این وجود ترافیک سنگین محورهای منتهی به استان های مازنداران، اصفهان، مشهد و گیلان روان است.

فرمانده ناجا دربارهٔ تامین امنیت نوروز تصریح کرد: در حوزه امنیت نیز ۲۵۰ هزار نیرو در هر شیفت آماده ارائه خدمات به هموطنان می باشند که این نیروها در ایام نوروز، امنیت خانه‌های خالی مردم، راه‌ها و گردشگران را تامین می‌کنند.

جمعه ۲ فروردین   ۱۷:۶

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *