پیشرفت ۷۵ درصدی کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان آذربایجان‌غربی

کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان آذربایجان‌غربی پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی دارد.

پیشرفت ۷۵ درصدی کریدور بزرگراهی غرب کشور در استان آذربایجان‌غربی

به گزارش ممتاز نیوز، غلامرضا خرمی در جلسه شورای اداری شهرستان بوکان بیان کرد: سرعت اجرای ساخت کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان‌غربی بالاست و کارگاه راهسازی در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شده است.

مجری کریدور بزرگراهی غرب کشور گفت: کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان‌غربی پیشرفت ۷۵ درصدی دارد و تا یکسال آینده عملیات راهسازی به اتمام رسیده و زیربار ترافیک می‌رود.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی نیز در این جلسه با اشاره به تعریض و بهسازی محور میاندوآب_ بوکان به عنوان بخش انتهایی کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان‌غربی، تصریح کرد: این محور به طول ۵۲ کیلومتر بوده که امسال برنامه‌ریزی شده ١٩ کیلومتر از پروژه تعریض و بهسازی محور میاندوآب_بوکان به بهره برداری برسد.

سیدمحسن حمزه‌لو با بیان اینکه احداث کنارگذر شهر بوکان نیز جزو پروژه تعریض و بهسازی محور میاندوآب_بوکان اجرا می‌شود، افزود:  این طرح ۲۲ کیلومتر بوده که ۱۲ کیلومتر آن باقی مانده است.

وی بر ضرورت تأمین منابع جدید مالی کریدور بزرگراهی غرب کشور تاکید کرد و گفت: باتوجه به ماده ۵۶ قانون الحاق  مقررات مالی دولت که دستگاه‌های اجرایی می‌توانند  قرارداد تسهیلات مالی با تأمین‌کنندگان منابع مالی به ویژه بانک‌های عامل در قالب عقود اسلامی منعقد کنند، می‌توان از این ظرفیت قانونی بخش قابل توجهی از منابع مالی کریدور بزرگراهی غرب کشور را تامین کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ