پیش‌خرید‌کنندگان سکه و دارندگان حواله به شعب بانک ملی مراجعه کنند

چکیده: بانک مرکزی از کلیه هموطنانی که موعد تحویل سکه‌های پیش خریدی‌ آنان فرارسیده اما تاکنون جهت دریافت سکه‌های خود به شعب بانک ملی مراجعه نکرده‌اند، درخواست کرد در اولین فرصت ممکن برای دریافت سکه‌های خود مراجعه کنند.

با توجه به عملکرد‌ موفق بانک مرکزی در زمینه اجرای تعهدات طرح پیش فروش سکه در سال جاری و پایان‌یافتن موعد تحویل سکه‌های پیش فروش شده با سررسید چهار و شش ماهه که منتج به ایفای بیش از ۹۰ درصد از کل تعهدات این بانک در زمینه پیش فروش سکه شد بانک مرکزی خواستار مراجعه هموطنان برای دریافت سکه‌ها شد.

پیش خرید‌کنندگان سکه حداکثر تا ۲ ماه پس از موعد تحویل سکه می‌توانند به شعب ثبت نام‌ کننده مراجعه کنند و پس از اتمام مدت مزبور بایستی به سرپرستی امور شعب بانک ملی ایران در استان مورد نظر مراجعه کنند و پس از پرداخت مالیات ارزش افزوده و هزینه نگهداری و حفظ اشیای گران‌بهای امانی که متناسب با مدت زمان تاخیر خواهد بود، سکه‌ های خود را دریافت کنند.

این گزارش می افزاید: به افرادی که به عوض دریافت سکه، حواله سکه(پته) دریافت کرده‌اند، یادآوری می‌شود مدت اعتبار پذیرش حواله‌ها در تمامی شعب بانک ملی تا پایان سال بوده و پس از اتمام مدت مزبور حواله‌های یادشده صرفا”‌در شعب صادرکننده دارای اعتبار است. از این روی، به این دسته از هموطنان توصیه می‌شود طی ماه‌های آینده و قبل از پایان سال جاری برای دریافت سکه‌های خود به شعب بانک ملی ایران مراجعه کنند.


ارانیکو – آخرین اخبار و مقالات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ