پیش ثبت نام تازه اعزام به عتبات عالیات آغاز شد

شهریور ۱۴۰۰

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت نام اعزام به عتبات عالیات از ساعت ۹ صبح امروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران مسعود اخوان با اعلام این خبر عنوان کرد: پیش ثبت نام عتبات عالیات از ساعت ۹ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۰ تیرماه ادامه خواهد داشت. 
وی ادامه داد: محدودیتی برای اعزام‌ها و ثبت نام‌ها وجود ندارد و متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که مایل به اعزام از تاریخ ۲۹ مردادماه سال جاری  لغایت  ۱۵ مهر سال جاری می باشند، با رعایت موارد مشروحه ذیل و با تکمیل فرم مربوطه در پایگاه اینترنتی پیش ثبت نام (http://atabat.haj.ir) می توانند برای خود وهمراهانشان پیش ثبت‌نام کرده و کد رهگیری دریافت کنند.
 
مدیر کل عتبات عالیات خاطرنشان کرد: نتایج این دوره از ثبت نام‌ها سه شنبه اول مردادماه از طریق پایگاه اینترنتی عتبات عالیات اعلام می‌شود و اعزام‌ها در شهریور و مهر ماه سال جاری انجام می‌شود.
 
اخوان به جهت آشنایی کامل با مراحل و روش ثبت نام گفت: متقاضیان حتماً این موارد را در انجام پیش ثبت نام دقت کنند: متقاضیان می توانند به یکی از دو روش ذیل نسبت به پیش ثبت نام عتبات عالیات اقدام کنند:
 
الف- پیش ثبت نام گروهی، از ۱ تا ۷ نفره (ثبت نام در این روش حداقل ۱نفر و حداکثر تا ۷ نفر می باشد)
 
ب- پیش ثبت نام گروهی، فقط ۳۵ نفره (ثبت نام در این روش می بایست حتماً ۳۵ نفر کامل باشد)
 
افرادی که مبادرت به ثبت نام ۳۵ نفره می‌کنند درصورتی که تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند(گروه تازه تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از ۲۵ نفر تقلیل یابد؛ گروه اولیه حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.
 
فقط ۱۵درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام‌های گروهی (گروههای ۳۵نفره) است، لذا به متقاضیان پیشنهاد می‌شود برای آنکه از امکان بیشتری برای تشرف بهره مند شوند،در گروه‌های حداکثر تا ۷ نفره ثبت نام کنند./ف


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ