پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس های نوروزی از فردا آغاز می گردد

۲۱ام بهمن ،

به گزارش ایرنا، ˈسیدیعقوب میرکتولیˈ گفت: بمنظور انجام سفر برنامه ریزی شده و اجرای موفق طرح نوروزی جابه جایی مسافر، به تمامی شرکت های مسافربری اعلام شد تا پیش فروش اینترنتی بلیت اتوبوس ها را یک هفته زودتر از پیش فروش حضوری آغاز کنند.

وی افزود: در این خصوص با اتحادیه و انجمن های شرکت های مسافربری هماهنگی های لازم انجام شده تا بر پیش فروش بلیت های نوروزی بیشتر نظارت کنند.

بر اساس اعلام روز یکشنبه اداره حمل و نقل و پایانه های استان تهران، میرکتولی با بیان اینکه طرح نوروزی جابه جایی مسافر از ۲۴ اسفند ماه ۹۱ آغاز و تا ۱۶ فروردین ماه ۹۲ ادامه دارد، گفت: شرکت ها و موسسات حمل ونقل مسافر از حداکثر ظرفیت ناوگان تحت پوشش خود برای دوره اوج تقاضا و همچنین مسیرهایی که حجم بالایی از جابه جایی مسافر را دارند، استفاده می کنند.

وی درمورد تامین ناوگان مورد نیاز در طرح نوروزی افزود: با سازمان های دولتی، نهادها و کارخانجات هماهنگ شده تا در صورت لزوم از خودروهای مسافری مناسب برای پشتیبانی و تقویت ناوگان عمومی در طول اجرای طرح استفاده کنند.

مدیر کل اداره حمل و نقل و پایانه های استان تهران ادامه داد: شرکت ها و موسسات مسافربری ملزم بر نظارت برعملکرد رانندگان تحت پوشش خود در خصوص خدمت رسانی هرچه مطلوب تر به مسافران بر اساس آیین نامه ها و بخشنامه های صادره و به ویژه الزام آنها به سوار و پیاده کردن مسافران در پایانه های عمومی و سایر محل های تعیین شده می باشند.

میر کتولی، افزایش ایمنی حمل و نقل را مهمترین اولویت سازمان در اجرای طرح عنوان کرد و گفت: به منظور تامین امنیت، آسایش و رفاه هرچه بیشتر مسافران در سفرهای بین شهری، مدیران فنی شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافر، دقت نظر بیشتری جهت تایید سلامت فنی وسایل نقلیه مسافربری قبل از سفر داشته باشند.

وی افزود: در روزهای آتی، مراکز پیش فروش حضوری بلیت اتوبوس در سطح شهر، با هماهنگی اتحادیه و انجمن صنفی مسافربری به اطلاع هموطنان خواهد رسید.

اقتصام(۱) ** ۲۰۲۲ ** ۱۰۷۱

انتهای پیام /*

Social@irna.ir


www.irna.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ