پیش فروش تیبا با وام پنج میلیون تومانی

پیش فروش تیبا با وام پنج میلیون تومانی

عصرخودرو : در حال حاضر پیش فروش محصولات خانواده X100 و تیبا فعال است و پکیج های وام چهار تا پنج میلیون تومانی برای پیش فروش ویژه عید فطر در نظر گرفته شده و هموطنان عزیز می توانند ثبت نام کنند.

به نقل از سایپانیوز، حسن فروزان مهر مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند گروه سایپا در خصوص پیش فروش محصولات سایپا در مصاحبه با سایپانیوز گفت: در حال حاضر پیش فروش محصولات خانواده X100 و تیبا فعال است و با توجه به این که خیلی از خریداران ممکن است توان خرید محصولات سایپا را نداشته باشند پکیج های وام چهار تا پنج میلیون تومانی برای پیش فروش ویژه عید فطر در نظر گرفته شده است و هموطنان عزیز می توانند ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که زمان تحویل آن در ماه های آبان و آذر خواهد بود.

فروزان مهر در خصوص خودرو تیبا گفت: در حال حاضر خودرو تیبا جزو خودروهای استراتژیک سایپا به حساب می آید و به همین دلیل برنامه های خاصی برای آن در نظر گرفته شده است. با توجه به این که در پنج ماهه اول سال عرضه تیبا خیلی محدود بوده، برای عرضه آن برنامه ریزی مجدد صورت گرفته است. در حال حاضر روزانه ۱۰۰ دستگاه تیبا در حال تولید است که تا پایان شهریور به روزانه ۳۰۰  دستگاه خواهد رسید. بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، کلینک های خودرو و تست جاده برای خودروی تیبا در نظر گرفته شده است.
فروزان مهر در مورد استقبال از تیبا گفت: این خودرو به خوبی در میان مردم شناخته شده است. در آخرین نظرسنجی نیز بالاترین رضایت مشتری را کسب کرده است. در حال حاضر هم فروش فوری آن باز است هم پیش فروش با وام پنج میلیون تومانی آن فعال است. سایپا همچنین برای جذب سرمایه علاقه مندان به سرمایه گذاری پکیج جدیدی در حال طرح ریزی است که جزئیات آن به زودی منتشر خواهد شد.

یکشنبه ۵ شهریور   ۱۳:۲۹


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ