پیش فروش مجدد رانا به زودی آغاز می شود

عصر خودرو : گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلو گیری از دلال بازی و پاسخگویی به نیاز مشتریان ، پیش فروش نوبت دوم خودرو رانا را به زودی آغاز می کند .

به نقل از ایکو پرس مهندس جواد نجم الدین مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت :علاوه بر پیش فروش مجدد خودرو رانا ، افزایش تولید این محصول پیشرفته ایرانی از نظر کیفیت و ایمنی در سال جاری در دستور کار قرار دارد .

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به روند رو به رشد زنجیره تامین قطعات برای تولید رانا اظهار داشت : همه سازو کار های لازم برای افزایش تولید این خودرو فراهم شده است و ایران خودرو تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا براساس زمان بندی تعیین شده این خودرو در اختیار مشتریان قرار دهد .

وی افزود : مشتریان فریب دلال بازی ها درخرید و فروش فیش های ثبت نامی خودرو رانا را نخورند .

مهندس نجم الدین تاکید کرد : خودرو رانا بدون هیچ گونه تاخیری طبق قرارداد فروش به مشتریان تحویل داده می شود .

وی با اشاره به اینکه خودرورانا دارای استاندارد های روز اوپا است ، این خودرو کم مصرف و دارای تجهیزات رفاهی و ایمنی که با قیمت مناسب عرضه می شود .

مهندس نجم الدین درمورد تولید و عرضه خودرو پژو ۲۰۶ گفت :طی سه سال اخیر خودکفایی قطعات پژو ۲۰۶ به سرعت انجام شد و موفق شدیم درزمینه تامین و تولید این خودرو گام های اساسی برداریم

وی یاد آورشد : با آینده نگری و پاسخگویی به نیاز بازار ، فروش پژو ۲۰۶ به زودی آغاز

می شود .

مهندس نجم الدین اظهارداشت : با برنامه ریزی صورت گرفته ، افزایش تولید تندر۹۰ ایران خودرو درحال اجراست .

وی درپایان به مشتریان تاکید کرد : برای جلو گیری از دلال بازی ، مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو به نمایندگی های مجاز این شرکت مراجعه کنند .


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ