پیکر مطهر دو شهید گمنام در واحد علوم و تحقیقات تشییع می‌شود

hemmat khahi-4-5.jpg

همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی(ع)، پیکرهای طیبه و پاک دو شهید گمنام دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی تشییع و با حضور پرشور دانشجویان، اساتید، کارکنان واحد علوم و تحقیقات و مردم شهیدپرور و جمعی از مقامات عالی رتبه کشوری و لشکری در این دانشگاه طی مراسمی با شکوه به خاک سپرده خواهند شد.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ۲۵ مهرماه همزمان با سالروز شهادت امام محمد تقی (ع) و با حضور مردم شهید پرور و ولایتمدار تهران پیکر دو شهید گمنام جنگ تحمیلی در این واحد دانشگاهی از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح، از انتهای اتوبان شهید ستاری (میدان دانشگاه) تا مقبره الشهدا واحد علوم و تحقیقات تشییع می شود.

بر اساس این گزارش، ستاد هماهنگی خاکسپاری شهدای گمنام متشکل از کمیته‌های اطلاع رسانی و تبلیغات، فرهنگی، پشتیبانی، اجرایی، فنی و عمرانی و انتظامات برای برگزاری مراسمی باشکوه برای خاکسپاری این شهدای گمنام در واحد علوم و تحقیقات تشکیل و تمامی امور مربوطه را برنامه‌ریزی و سازماندهی می کند.

همچنین مراسمی با عنوان “شب وداع با شهدا”، در۲۴ مهرماه در مسجد علی ابن ابی طالب (ع) از ساعت ۸ شب برای وداع مشتاقان ولایت و شهادت، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با این دو شهید گمنام برگزار می‌شود.

لازم به یادآوری است، مراسم شب اول، سوم، هفتم و اربعین خاکسپاری شهدای گمنام نیز در واحد علوم و تحقیقات برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


ایسنا

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.