چت کردن در اینستاگرام راحت‌تر می شود

اینستاگرام با افزودن قابلیت مولتی تسکینگ یا انجام همزمان چند کار، به کاربران این شبکه اجتماعی اجازه می دهد همزمان با مرور فید، چت کنند.

چت کردن در اینستاگرام راحت‌تر می شود

به گزارش ممتاز نیوز، با این تغییر، چتهای جدید بالای بخش فید ظاهر می شود و کاربران می توانند همزمان با مرور فید، با زدن روی بخش پیام، پاسخ دهند.

این اپلیکیشن همچنین میانبری را اضافه کرده تا اشتراک گذاری پستها سریعتر شود. کاربران به جای گشتن در فهرست دوستانشان، می تواند چهار دوست را مشخص کنند که در هنگام انتخاب گزینه اشتراک گذاری، به عنوان میانبر ظاهر خواهند شد.

اینستاگرام همچنین قابلیت اشتراک گذاری آهنگ را اضافه می کند که به کاربران امکان می دهد ۳۰ ثانیه پیش نمایش آهنگهای اسپاتیفای، اپل موزیک و آمازون موزیک را به اشتراک بگذارند.

از زمانی که شرکت مِتا یکپارچگی اینستاگرام و مسنجر را آغاز کرده است، چت داخلی اینستاگرام به طور مستمر قابلیتهای بیشتری پیدا کرده و شباهت بیشتری به مسنجر یافته است. اکنون کاربرانی که پیامهای دریافتی هر دو اپلیکیشن را به یکدیگر لینک کرده اند، در قسمت بالای بخش پیامهای مستقیم (DM)، می توانند مشاهده کنند کدام یک از دوستانشان آنلاین هستند.

اینستاگرام همچنین میانبر @Silent را مشابه به روزرسانی اخیر مسنجر اضافه کرده است. اضافه کردن این میانبر به پیامها اجازه می دهد پیامها بدون نوتیفیکشن (اعلان)، دریافت شوند. همچنین چتهای گروهی قابلیت نظرسنجی خواهند داشت و نظرسنجی دیگر منحصر به استوری نخواهد بود.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، این به روزرسانی فورا برای همه قابل دسترس نخواهد بود. این شرکت اعلام کرد قابلیتهای جدید در برخی از کشورها عرضه می شود و سپس در دسترس کاربران جهانی قرار می گیرد اما به نام کشورها یا زمان عرضه جهانی آنها اشاره ای نکرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *