چرا اجرای آهنگ پژمان بازغی و علیرضا کمالی برنامه خندوانه سانسور شد

تاریخ انتشار: ۱۹ March 2016 | 12:01 am

دلیل سانسور شدن برنامه خندوانه در 5شنبه شب!

در قسمت سوم سری جدید خندوانه, به دلیل نحوه اجرای آهنگ توسط پژمان بازغی و علیرضا کمالی, تلویزیون اجرای آنها را سانسور کرد!

سانسور خندوانه

قسمت سوم سری جدید برنامه خندوانه پنجشنبه ۲۷ اسفند در حالی پخش شد که بخش اجرای پژمان بازغی و علیرضا کمالی باممیزی همراه شد.
سری جدید و فصل سوم برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان از روز سه شنبه ۲۶ اسفند آغاز شده است در سری جدید  این برنامه بر اساس مسابقه معروف lip sync battle مسابقه لب خوانی (لباهنگ) طراحی شده است. در این مسابقه تعدادی از هنرمندان سینما و تلویزیون حضور پیدا می‌کنند و یکی از آهنگها و ترانه‌های مجوز دار را لب خوانی می‌کنند.

در قسمت سوم این مجموعه که علیرضا کمالی و پژمان بازغی در آن حضور داشتند علیرضا کمالی ترانه‌ای با صدای مهران مدیری را خواند و پژمان بازغی نیز ترانه‌ای با صدای علی زند وکیلی را اجرا کرد.

نکته قبال توجه در زمان اجرای بازغی و کمالی این بود که تلویزیون به جای پخش تصاویر آنها، مدت زیادی تصویر تماشاگران حاضر در سالن را پخش می‌کرد و از واکنش های تماشاگران نیز مشخص بود که پژمان بازغی و علیرضا کمالی جذاب اجرا می‌کنند اما تماشاگران تلویزیون از دیدن کامل این اجرا محروم بودند.

گردآوری : گروه فرهنگ و هنر ممتاز نیوز
momtaznew.com/culture
منبع : ilna.ir

 

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. رها گفت:

    همش شایعه های الکی!
    کاملا واضح بود و حتی من نوعی فهمیدم ک شهاب حسینی رفته بود پیش تماشاچیا یه جایی کک دوربین نمیتونست ازونجا فیم بگیره اگ دقت داشتین خود رامبد هم بعدش پرسید ک تئنستین چیزی بگیرین یا تو این مایه ها ک پزمان بازغی منظورشو متوجه نشد و فک کرد منظور اون میکروفونه! بازغی جای بدی رفته بود ک تو دوربین نبود و مجبور بودن تماشاچیا رو نشون بدن!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *