چرا واتساپ قطع شده / علت قطعی واتساپ الان چیست؟ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

برخی کاربران با بیان علت قطعی واتساپ امروز ۲۹ مهر ۱۴۰۰ گفتند که قادر به دسترسی به واتساپ نیستند و با پیگیری آخرین اخبار از وضعیت واتساپ امروز قطع شده است یا مشکل از اینترنت ایران است؟

قطعی واتساپ

علت قطعی واتساپ

به گزارش ممتاز نیوز، در خصوص علت قطعی واتساپ به اطلاع میرساند: مشکل قطع شدن واتساپ امروز به دلیل اختلال در سرورهای واتساپ در منطقه خاورمیانه است.

بعضی از کاربران اعلام کرده اند قطعی واتساپ فقط مربوط به اپلیکیشن واتساپ بوده و از طریق نسخه وب میتوان به واتساپ دسترسی داشت.

طبق آخرین اخبار در مورد قطعی واتساپ، همچنان در اپراتور ایرانسل، همراه اول، رایتل و اینترنت ADSL قطع بوده و از دسترس خارج است.

در حال حاضر قطعی واتساپ به طور کامل در تمامی کشور گزارش شده است.

اگر شما هم با قطعی واتساپ مواجه هستید، لطفا با ذکر نام شهر و نام سرویس دهنده اینترنت خود، در قسمت نظرات در انتهای همین خبر ما و سایر کاربران را از این موضوع مطلع سازید.

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. سید علی طباطبایی گفت:

    برن کشور های روز دنیا رو ببینن که چه امکاناتی دارن چه اینترنت عالی دارن حتی رایگان در هرجایی حضور داشته باشن به اینترنت شهری وصل هستن اونوقت دوروز یک بار تو ایران یه بازی جدید درمیارن اگه راست میگن جلو کارهای نادرست بعضی از افراد دولت را بگیرن ن مردم را تحت فشار بذارن

  2. محمد گفت:

    واقعا مسخرست اگه قطعش کنین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ