چلسی آماده پیشنهاد ۳۰ میلیونی برای فلاینی

۲۱م دیماه ،

به نقل از سایت گل، براساس بند در نظر گرفته شده برای این بازیکن، هر باشگاهی که قصد دارد او را به خدمت بگیرد، باید بیش از ۳۰ میلیون یورو بپردازد و چلسی قصد دارد با پرداخت این مبلغ، فلاینی را در ژانویه به خدمت بگیرد.

سایت گل چند ماه قبل اعلام کرده بود که مدیران چلسی فلاینی را به عنوان جانشین دراز مدت فرانک لمپارد در نظر دارند؛ قرارداد هافبک باتجربه انگلیسی با چلسی در پایان فصل جاری به اتمام می رسید.

گفته می شد که پیش از این مبلغ فروش فلاینی کمتر از ۲۷ میلیون یورو اعلام شده بود و همین مسئله سبب شد تا باشگاه چلسی برای خرید او مشتاق تر باشد اما اکنون از مبلغی بالاتر از ۳۰ میلیون یورو یاد می شود.

البته در صورتی که آبراموویچ متقاعد شود که فلاینی می تواند جای لمپارد را پر کند، مشکلی با پرداخت ۳۰ میلیون یورو برای فلاینی ندارد. چلسی به یک هافبک هجومی نیاز دارد و فلاینی نیز این فصل در اورتون در این فصل به کار گرفته شده، هرچند خود اعلام کرده که بیش از همه به بازی در پست هافبک دفاعی علاقه مند است.

این در حالی است که آرسن ونگر نیز از مدت ها پیش به دنبال به خدمت این بازیکن است و پیش از به خدمت گرفتن میکل آرتتا، قصد خرید فلاینی را داشت اما بعید است توپچی ها این بار هم بتوانند با رقیب همشهری برای خرید این ملی پوش بلژیکی رقابت کنند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.