چمران گزینه پایداری نیست/ مذاکره انتخاباتی با سعید جلیلی

۲۶ام بهمن ،

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: کاندیداتوری مهدی چمران در جبهه پایداری بررسی شد اما وی جزو گزینه های نهایی مورد انتخاب قرار نگرفت.

به گزارش خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران، کامران باقری لنکرانی سخنگوی جبهه پایداری در حاشیه همایش ۳۴ سال پایداری در مقابل فتنه و انحراف و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که نگران کننده است این است که وظایفی که مسئولین کشور در قوای سه گانه دارند به فراموشی سپرده شود.

سخنگوی جبهه پایداری تصریح کرد: امیدواریم با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و با توجه به حضور مخلصانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مسئولین نیز دین خود را به مردم ادا کنند.

لنکرانی در پاسخ به سوالی دربارهٔ ائتلاف جبهه پایداری با دولت در انتخابات آتی اظهار داشت: جبهه پایداری در انتخاب کاندیدای خود به شاخصه های مثبتی در بحث آرمان گرایی توجه دارد البته در کنار این، شاخصه های سلبی هم وجود دارد.

لنکرانی ادامه داد: یکی از مهمترین شاخصه های سلبی جبهه پایداری این است که کسانی را که انتخاب می کند در شرایطی باشند که مورد سوء استفاده جریان فتنه و انحرافی قرار نگیرند طبیعتا بعضی از کاندیداهایی که درحال حاضر مطرح اند این نگرانی دربارهٔ آنان وجود دارد که مورد سوء استفاده ابزاری جریان هایی که با انقلاب زاویه دارند اعم از فتنه و انحراف، قرار بگیرند.

سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه این کاندیداها مورد توجه این جبهه قرار نمی گیرند افزود: جبهه پایداری در حال بالندگی است البته ما توقع داریم این مسئله شتاب بیشتری بگیرد. تدوین اساس نامه، تشکیل شورای مرکزی تازه، تشکیل شاخه دانشجویی و جوانان جبهه، از موارد بالندگی جبهه پایداری است.

وی در پاسخ به سوالی دربارهٔ این که آیا جبهه پایداری رایزنی را با سعید جلیلی انجام داده یا خیر اظهار داشت: با جلیلی در این باره صحبت کرده ایم.

سخنگوی جبهه پایداری همچنین در پاسخ به سوال دربارهٔ مطرح شدن مهدی چمران در این جبهه خاطرنشان کرد: کاندیداتوری چمران در جهبه پایداری بررسی شد اما وی جزو گزینه نهایی قرار نگرفت.


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ