چند روش برای خرید ارزانتر بلیط هواپیما

به گزارش پایگاه اینترنتی خبری ممتاز نیوز: اغلب پروازهای خطوط هوایی از مبدا به مقصد ارزانتر است تا پروازهای بدون توقف و یکسره. این کار ممکن است چند ساعتی را به سفرمان اضافه کند اما با این کار شما می توانید صدها دلار برای بلیط هواپیما پس انداز کنید

5 روش برای خرید ارزانتر بلیط هواپیما

 بلیط هواپیما

بدست آوردن بلیط هواپیما به بهترین قیمت رویایی دست نیافتنی است و مشکل همیشگی  هم دستیابی به بلیط هواپیما است. یادبگیرید که پولتان را برای خرید بلیط هواپیما مدیریت کنید و هزینه های بلیط پروازیتان را همیشه و هرموقع که می خواهید پرواز کنید با کمی صبر و دانش بسیار کاهش دهید.

جمع کردن پول برای بلیط خطوط هوایی کاری ممکن است.

گاهی اوقات فرصتهایی وجود دارند که شما می توانید با کمک انها پول خود را برای خرید بلیط هواپیما پس انداز کنید. که به قرار زیر هستند:

۱- زمان پرواز خود را تغییر دهید:
اگر می خواهید هزینه  بلیط هواپیما را کمتر کنید، به ساعت خاصی از روز که می خواهید پرواز کنید، حساس نباشید. برای مثال برای رفت و آمد بین نیویورک و لس آنجلس، در روزهای عادی ۷ یا ۸ پرواز وجود دارد. اگر صبح می خواهید حرکت کنید، سه یا چهار خروجی ارائه شده در این زمان را بررسی کنید. فقط در یک ساعت خاص خارج شوید یا برگردید ، این کار سبب می گردد تا مبلغ چشمگیری از پول شما پس انداز شود.

۲- روزی را که سفر می کنید را تغییر دهید.
حتی اگر شما لازم است که از یک خط هوایی خاص یا روز خاصی سفر کنید، به خروجی مورد نظر خود توجه کنید و یکی دو روز بعد از طریق همان ، برگردید. اغلب پروازهای خاص روزهای سه شنبه نسبت به چهارشنبه و شنبه نسبت به یکشنبه ارزانتر هستند. مزایای جانبی این کار یک روز تعطیلی می باشد و پولی  که برای بلیط هواپیما پس انداز می کنید بیشتر از هزینه هتل و غذا است.

۳- مسیر پروازتان را تغییر دهید.
بله ، همه ما دوست داریم از جایی که قرار است به مقصدمان برویم  در مسیر مستقیمی سفر کنیم تا در سریعترین حالت ممکن بدون اینکه برنامه سفرمان را تغییر دهیم به مقصد برسیم.  اما این کار برای شما چقدر می ارزد؟ اغلب پروازهای خطوط هوایی از مبدا به مقصد ارزانتر است تا پروازهای بدون توقف و یکسره. این کار ممکن است چند ساعتی را به سفرمان اضافه کند اما با این کار شما می توانید صدها دلار برای بلیط هواپیما پس انداز کنید. متاسفانه، وب پایگاه اینترنتیهایی خطوط هوایی، طوری طراحی شده اند تا به شما مستقیم ترین و کوتاهترین زمان را بین شهرها نشان دهند.اگر انها گزینه ای تحت عنوان « جستجو برای کرایه» داشته باشند ، شما می توانید با استفاده از این گزینه با حداکثر تعداد نتایج ممکن روبرو شوید و با توجه به نتایج مطمئن می شوید که همه قیمتهای موجود را دیده داید. مسیر سفرتان را به بهترین روش تغییر دهید تا بتوانید پولی را برای خرید بلیط هواپیما پس انداز کنید.

۴- خط پروازی ای را که با ان سفر می کنید را تغییر دهید.
رقابت جالبترین چیزی است که با استفاده از ان می توان پولی را برای خریدن بلیط هواپیما پس انداز کرد! مسیرهای زیادی هستند که در انها رقابت بالا است و یک خط هوایی را وادار می کند تا به طور سنتی قیمت بلیطها را پایین بیاورد، گاهی اوقات متاسفانه، در واکنش به رقیب تازه یا فروش کرایه از خطوط هوایی رقیب دیگر صورت میگیرد. اغلب اوقات این « فروشها» اطلاع رسانی لحظه ای دارند  و فقط چند روز طول می کشد. اگر خط هوایی خاصی مورد نظرتان است و از ان استفاده می کنید، به انها نامه ای بنویسید و انها را از شهرهای مورد علاقه تان مطلع کنید، به این ترتیب می توانید تاریخ هر تغییری در قیمتهارا داشته باشید. اما خودتان را فقط به یک خط هوایی محدود نکنید. تقریبا با همه خطوط هوایی موجود در بازارتان در ارتباط باشید.

۵- ایا صندلی درجه یک ارزانتر از صندلیهای coach است؟
پروازهای دائم. بیشتر ما این پروازهای دائمی را یکجا جمع میکنید تا هزینه بلیط ها را بپردازیم. اولین تمایل ما هنگامیکه سعی می کنیم تا از این مسیرها رها شویم، جستجوی یک صندلی coach هستیم تا از قیمتهای پایین ان استفاده کنیم، که معمولا حدود ۲۵۰۰۰ مایل می باشد. البته معمولا خطوط هوایی صندلی ای در پایین ترین مسافت ندارند هنگامیکه شما می خواهید سفر کنید اگر بلیط صندلی coach تهیه می کنید باید از انها در دو مسیر استفاده کنید. قبل از اینکه این درخواست را بدهید، در باره کارکرد یا مزیت درجه یک ان هم سوال کنید. شما متعجب خواهید شد که چقدر صندلی درجه یک تخفیف دارد و قابل دسترس تر برای رسیدن به مقصدتان نسبت به همان مسیر  برای صندلی کوچ است که این مسیر دوبرابر می گردد. راحتی و آسایش ان مثل بستنی بر روی کیک می باشد.

باز نشر: اخبار ایران و جهان ممتاز نیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *