چهارمین جشنواره عفاف و حجاب در تهران برگزار می شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا،چهارمین دوره از جشنواره بین المللی فرهنگ سازان عفاف و حجاب امسال با همکاری بنیاد عفاف و حجاب به مدت سه روز در تهران برگزار می شود.

این دوره جشنواره ‘دختران آفتاب’ با بررسی فلسفه حجاب در میان قشر جوان دانشجو، هدایت نسل جوان کشور به سوی تعالی فرهنگی و معرفی بهترین نحوه حفاظت از گوهر حجاب آغاز به کار خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، جشنواره دختران آفتاب برای نخستین بار در سطح ملی برگزار شد و به دلیل بازخورد مثبتی که این همایش در حوزه زنان و با موضوع عفاف و حجاب در پی داشت، برای چهارمین سال متوالی به صورت بین المللی برگزار می شود.

اجتمام**۹۱۳۴ **۱۵۶۹**

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۰۹۵۴۸۴


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

تا این لحظه ۳نظر ثبت شده
 1. سروناز:

  با حجاب چشمامونو کور کردیم با مذهب گوشامونو کر کردیم

  • عشق خدا:

   بچه ها قران رو الگوی زندگیمون قرار بدیم به خدا وقتی ادم یک دور کامل با معنی قران رو میخونه عاشق خوندنش میشه .. من امتحان کردم وقتی یک دور کامل قران رو با معنی خوندم دوباره حریص شدم و الان بار دوومه که دارم میخونم و دارم تمومش میکنم .. قران کتاب هیچ بشری نیست قران کتاب حضرت محمد نیست قران کتاب خداست که به دست حضرت محمد ص نوشته شده برای تمام مومنان نه فقط اعراب .. اگر قران کتاب اعراب بود یک خط فقط یک خطش میگفت ای اعراب گوش کنید در صورتی که هیچ جایی نگفته .. و تمام خطاب قران ای اهل ایمان است حالا فرقی نمیکنه این اهله ایمان ایرانی باشه عرب باشه چینی باشه یا فرانسوی یا امریکایی … سعی کنیم قدر قران رو بدونیم قدر شیعه بودنمون که جهان حسادت میکنند . و قران رو در اغوش بگیریم نه در طاقچه ای که گرد و غبار گرفته .. قران اگر در خانه باشد و گردوغبار بگیرد به مرور زندگیمون هم گردوغبار میگیره . بچه ها زرنگ باشیم و فریب جنگ نرم رو مثل بالاییها نخوریم که به ما انگ فریب خوردگی یا غرب زدگی بزنن و دشمن به ما بخنده و منتظر نقشه های شوم بعذیشون باشن . اگر ما زرنگ باشیم و از جنگ نرم پیروز دراییم دشمن ناامید میشه و ما قدرت اول جهان خواهیم شد انشالله … جنگ نرم رو ببینیم کلیپ هاش و زرنگ باشیم و خنگ نباشیم .

   • نادر:

    اگر اصالت ایرانی و جد اندر جد ایرانی رو مطاله کنیم میفهمیم که حجاب از زمان شکل گیری ایران بوده و فقط مختص زنان اشراف زاده بوده .. برای حجاب اشراف زادگان سخت گیری میشد و خودشون هم دوست داشتند از روبند استفاده میکردند وتنها کسانی که موهاشون یکم دیده میشد کنیزان اشراف زاده بودند .. پس حجاب اصالت و فرهنگ ایرانیه خیلی مطالعه کردم . و اولین قشری که حجاب رو به دیگر جوامع انتقال داد ایرانی ها بودند . مثل زمان حاضر که حجاب کامل رو اشراف زادگان ایرانی دارند صاحبان قدرت + ۵۰ در صد مردم … الان در کشور ما بدحجابی مال قشرهای عقده ای و فاحشه ها و غرب زده هاست .. وگرنه یک خانواده ی اصیل و بافرهنگ ایرانی بدحجاب نیست .

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.