چهره ها امسال به کدام هیئت ها رفتند؟/تصاویر

بهمن ۱۳۹۸

چهره های ساسی، ورزشی و هنری امسال پای مداحی کدام مداحان نشستند و کجا عزاداری کردند؟ این گزارش تصویری پاسخی است به این سئوال.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، عشق به امام حسین(ع) مقام و شهرت نمی شناسد. در هرلباس و مسئولیتی که باشی، وارد مجلس عزای امام حسین(ع) که شوی، با بقیه یکرنگ می شوی. این شبها میان عزاداری ها چهره های آشنایی می گردد دید. چهره هایی که تا پیش از این با مقام و مسئولیت و شهرتی دیگر می شناختی و حالا در کنار همه عزاداران حسینی(ع) می بینی شان. 

تصاویر حضور بعضی چهره ها در مراسم عزاداری امسال را می بینید:

محمد شریعتمداری (معاون اجرایی رئیس جمهور) مهمان شب ششم عزاداری هیئت الرضا(ع) بود.ابوالحسن فقیه(رئیس سابق سازمان هلال احمر) هم که با عبدالرضا هلالی رابطه نزدیکی دارد از حاضران همیشگی هیئت با مداحی اوست.

 

سرمربی استقلال در هیئت عزاداری تبریز. امیرقلعه نویی در حاشیه سفر تیمش به تبریز، سری هم به یک هیئت عزاداری در این شهر زد.او البته از هیئتی های پروپاقرص تهران است.

 

سیاوش اکبرپور و علیرضا واحدی نیکبخت در هیئت ریحانه الحسین(س) باغ فیض تهران

علی ضیا(مجری) به همراه حنیف عمران زده و سیدمهدی رحمتی در حاشیه مراسم عزاداری به مداحی سیدمجید بنی فاطمه. هیئت ریحانه الحسین(س) پاتوق بسیاری از چهره های ورزشی است.

 

محسن رضایی(دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام) در هیئت رایه العباس(ع) با مداحی محمود کریمی. در زما انتخابات فایل صوتی منتسب به محمود کریمی در حمایت از نامزدی محسن رضایی، چندروزی خبرساز شد.

 

هیئت دانشجویی «میثاق با شهدا» در دانشگاه امام صادق(ع) و با مداحی«میثم مطیعی» هم هرشب میزبان چهره های سرشناسی است. «محمد گلریز» خواننده به همراه »پرویز فتاح» وزیر اسبق نیرو در این عکس حضور دارند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ