چگونه می‌توان انگل را از بدن دور کرد؟

مرداد ۱۴۰۰
ممتاز نیوز:‌ به گفته پزشکان، احتمال عفونت انگلی با ضعف سیستم ایمنی بدن مرتبط است، مصرف گیاهان و میوه‌ها به از بین بردن انگل‌ها در بدن کمک می‌کند.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ایسنا، بر اساس گزارشی که ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۳ انتشار یافته است، انگل‌ها می توانند در بسیاری از مکان‌ها پنهان شوند اما شایع ترین سبب برای هجوم آنها به شیوه‌های بهداشتی ضعیف مرتبط است.

مصرف غذایی و گیاهانی مانند سیر خام، پیاز قرمز، روغن نارگیل، دانه کدو تنبل، نارگیل، کفیر، سبزیجات، سرکه سیب، آلوئه ورا، گردو سیاه و سفید، میخک، زرشک، پونه، رزماری و آویشن به از بین بردن انگل ها در بدن کمک می کند.

به نقل از پایگاه اینترنتی Natural News ، حداقل ۹۰ درصد از مردم یک بار در طول عمر با انگل مشکل داشته‌اند. سبب بروز انگل ریشه در بسیاری از عادات روزمره ما دارد.

انگل‌ها می توانند در بسیاری از مکان‌ها پنهان شوند، اما شایع ترین سبب برای هجوم آنها به شیوه‌های بهداشتی ضعیف مانند بهداشت فردی ضعیف و استرلیزه نشده مناسب مواد غذایی، حیوانات خانگی و یا عدم رعایت بهداشت در مقاربت جنسی مرتبط است.

احتمال عفونت انگلی با ضعف سیستم ایمنی، مصرف بسیار مواد قندی، کربوهیدرات‌های تصفیه شده مانند آرد بدون سبوس، الکل، فلزات سنگین (واکسن‌ها، پر کردن دندان)، استرس و سموم مختلف افزایش می‌یابد. مصرف قهوه، گندم و لبنیات نیز سبب می گردد تا شما میزبان بهتری برای انگل باشید.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *