چگونه پرخوری را از بین ببریم؟

۱۵اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است
ممتاز نیوز : مهمترین مشکل هر فردی که اضافه وزن دارد پرخوری است. این پرخوری دلایل مختلفی دارد که هر کدام به نوعی سبب می گردد شما میزان بیشتری غذا خورده و روز به روز جاق تر شوید.

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از البرز ؛ برائ اینکه بتوانید از این مشکل پیشگیری کنید بهترین کار استفاده از چند راه کار خوب است که در ادامه آمده است:

** صبحانه مهمترین عنصر برائ جلوگیری از پرخوری است پس به هیچ عنوان آن را نپیچانید. تحقیقات بر روی ۹۰۰ فرد جوان و میانسال نشان می دهد خوردن صبحانه تا ۷۰ درصد از پرخوری جلوگیری می کند البته باید دقت داشته باشید که صبحانه باید میزان خوبی ویتامین و مواد معدنی داشته باشد. استفاده از میوه ها نیز گزینه بسیار مناسبی برائ صبحانه کامل است.

** برائ آنکه از پرخوری جلوگیری شود باید معده را همیشه مشغول نگه دارید به همین سبب می توانید هر ۴ یا ۵ ساعت یک وعده کوچک میل کنید. در این میان وعده ها استفاده از موادی که انرژی شما را افزایش می دهند بسیار مناسب است. استفاده از میوه و سبزیجات همچنین خوردن نوشیدنی هایی مانند آب میوه های طبیعی از جمله بهترین گزینه های می توانند باشند.

** اگر در حال ترک برائ عادت پرخوری میباشید بهترین گزینه استفاده از غذاهایی است که در حجم بالا میزان کالری بسیار کمی را وارد بدن می کند. بهترین این مواد سبزی های مختلف می باشند که شما می توانید سالادهای مختلف درست کرده تا هم معده خودتان را پرکنید و هم اینکه میزان انرژی خوبی را با کالری کم وارد کرده اید.

** برائ مقابله با دشمن سلامتی از پروتئین استفاده کنید تا کمتر گشنه شوید. برائ آنهایی که قصد دارد صبحانه خود را کامل بخورند پیشنهاد می کنیم پروتئین را وارد سبد صبحانه کنند یک ظرف عدسی یا خوراک لوبیا می تواند انرژی یک روز را وارد بدن شما کند.

منبع: ممتاز نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ