چین درهای بازار طلای خود را به روی خارجی هاگشود

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

با گشایش درهای بازار طلای چین به روی خریداران خارجی بورس طلای شانگهای امروز پنجشنبه تابلوی بین المللی را به تابلوهای خود افزود.


به گزارش سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران، به نقل ازخبرگزاری شین هوا از شانگهای، این تابلو که به یوان، واحد پول چین تنظیم شده است در بازار بورس طلای چین در برترین منطقه آزاد این کشور یعنی شانگهای نصب شده است و هدف از آن تشویق حضور سرمایه گذاران خارجی در بازار طلای چین ست که همواره کنترل شدیدی بر روی آن وجود داشت.

شو لود رئیس بورس طلای شانگهای می گوید: این تابلوی بین المللی گشایش بازار طلای چین را به روی سرمایه گذاران خارجی به واقعیت تبدیل کرد.

وی تاکید کرد: مشارکت مشتریان خارجی و افزایش حجم تجاری تبادلات طلا چین را به یک بازار بین المللی واقعی بدل خواهد کرد.

چین با این اقدام نیویورک و لندن را که دو رهبر بازار طلای جهان  به شمار می آیند به چالش طلبیده است و تا کنون ده ها مشتری و عضو خارجی از جمله بانک های تجاری و سرمایه گذاری مشهور و بین المللی را به خود جلب کرده است.
برای نخستین بار در بازار سرمایه چین است که سرمایه گذاران خارجی می توانند بر روی محصولات به یوان سرمایه گذاری کنند و بدون سقف سرمایه به تبادل آن بپردازند.

– .
Scottish readers: Undecided about the referendum? Please read How the media shafted the people of Scotland and Scottish Independence, Power And Propaganda.

باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ