ژاپن آخرین سد برای ورود به لیگ جهانی

دیدار دوم تیم‌های ملی والیبال ایران و مصر در چارچوب رقابت‌های گزینشی لیگ جهانی از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب در قاهره آغاز شد. در پایان این بازی ملی‌پوشان والیبال ایران موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهند.

خبرگزاری مهر: تیم ملی والیبال ایران در فاصله ۴۸ ساعت پس از پیروزی مقابل مصر در نخستین دیدار رقابت‎های گزینشی لیگ جهانی، یکشنبه شب این تیم را برای دومین بار شکست داد و مقتدرانه به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.

دیدار دوم تیم‌های ملی والیبال ایران و مصر در چارچوب رقابت‌های گزینشی لیگ جهانی از ساعت ۲۲:۳۰ یکشنبه شب در قاهره آغاز شد. در پایان این بازی ملی‌پوشان والیبال ایران موفق شدند حریف خود را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهند. نتیجه کامل این دیدار به شرح زیر است:

* ایران ۳ – مصر یک
(۲۵ بر ۱۲)، (۲۸ بر ۳۰)، (۲۵ بر ۱۷) و (۲۵ بر ۲۲)

ملی‌پوشان والیبال ایران جمعه شب گذشته نخستین دیدار مقابل مصر در رقابت‌های گزینشی لیگ جهانی با پیروزی قاطع ۳ بر صفر به سود خود تمام کرده بودند. آنها درحالی برنده ۳ بر یک بازی یکشنبه شب شدند که حتی با پیروزی در یک گیم این بازی هم می‌توانستند از این مرحله صعود کنند.

براین اساس در پایان گیم نخست که با پیروزی تیم ایران همراه بود، صعود ملی‎پوشان والیبال کشورمان به مرحله نهایی رقابت‌های گزینشی لیگ جهانی قطعی شد با این حال آنها بازی را دنبال کردند تا اینکه دومین دیدار را هم به سود خود تمام کردند.

تیم ملی والیبال ایران با از پیش روبرداشتن مصر، برای ورود به لیگ جهانی تنها ژاپن را پیش رو دارد. دیدار با این تیم طی روزهای هفدهم و نوزدهم شهریورماه در تهران برگزار خواهد شد و شاگردان “خولیو ولاسکو” در صورت برتری در مجموع دو بازی، مجوز شرکت در رقابت‌های لیگ جهانی ۲۰۲۲ را بدست می‌آورند.

این برای سومین‏ بار است که والیبال ایران به منظور کسب سهمیه شرکت در مسابقات لیگ جهانی تلاش می‏کند. پیش از این تیم ملی والیبال ایران دو بار با سرمربیگری حسین معدنی و خولیو ولاسکو در رقابت‏های گزینشی لیگ جهانی شرکت کرده بود اما به ترتیب با پذیرفتن شکست برابر مصر و چین از ادامه رقابت برای ورود به این رقابت‌ها بازماند.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *