ژوزه مانوئل: اگر پروین بهتر از من است پس چرا سرمربی نشد؟/ شعبده باز نیستم و با بشکن زدن نمی توانم تیم را عوض کنم

به گزارش خبرآنلاین؛صحبت های علی پروین پس از پایان بازی با فجر باعث شد تا ژوزه مانوئل در کنفرانس مطبوعاتی این طور علیه پروین گارد بگیرد:« من پروین را نمی‌شناسم و نمی‌دانم کیست!»او پس از اظهارات مترجمش البته این حرف ها را تحویل داد:«پس چرا پروین را به جای من به عنوان سرمربی انتخاب نکرده‌اند؟ اگر او باهوش‌تر است بیاید و جای من بنشیند. من ۲۲ قهرمانی در کشورم دارم و بهترین مقام‌ها را کسب کردم. سؤال من اینجاست که اگر پروین بهتر است پس چرا او را نمی‌آورند؟ فکر کنم ایشان در بردها چیزهایی بگوید که انگار متعلق به خودش است اما وقتی ببازیم، باخت فقط یک پدر دارد و آن هم من هستم. اگر ایشان مدیر فنی تیم است باید با من در مورد فوتبال رودررو صحبت کنند.»
مانوئل حرف هایش در مورد شکست مقابل فجر را هم این طور آغاز کرد:«ابتدا باید بگویم وقتی نیمه دوم شروع شد و می‌خواستیم روی نیمکت بنشنیم آقایان گفتند چمن خراب می‌شود و باید از دور زمین به سمت نیمکت بروی. شش، هفت دقیقه طول کشید تا روی نیمکت برسم چون آقایان می‌گفتند چمن خراب می‌شود.هفته‌های اول خیلی سخت است و بزرگترین کار دوران ورزشی‌ام را قبول کرده‌ام. تیمی را قبول کرده‌ام که باید برای قهرمانی تلاش کند اما باید بپذیرید ۱۵ روز قبل از لیگ این تیم را تحویل گرفتم. شاید اگر از اول بودم پرسپولیس را به این شکل درست نمی‌کردم. معلوم است بازیکنانم را نمی‌شناسم اما باید کم کم این اتفاق بیفتدسرمربی پرسپولیس گفت: از هیچ چیزی نترسیدم و این کار را قبول کردم و حالا هم جلوی شما سرم بالا است و بدون مشکل جواب‌تان را می‌دهم. ما در نیمه اول بد نبودیم و می‌توانستیم ۴ گل بزنیم. حریف حتی یک شانس هم نداشت اما در نیمه دوم بخصوص در خط دفاع کند عمل کردیم و با وجود اینکه همه اینها را تمرین کرده بودیم اما اشتباهات بزرگی انجام دادیم. نمی‌دانم آن توپ پنالتی بود یا نه اما روی گل سوم اشتباه بدی تکرار کردیم که روی گل دوم هم همین کار را انجام داده بودیم.»

ژوزه در ادامه حرف هایش گفت:« یک تیم شاید استرس داشته باشد اما قبل از لیگ اصلا تمرینی نداشتیم. من شعبده‌باز نیستم که با یک بشکن زدن تیم را عوض کنم. با تجربه‌ای که دارم اگر همه آرام باشند همه چیز درست می‌شود و در نیم‌فصل می‌توانیم بازیکن بگیریم اما می‌دانم که بازیکنانم از کیفیت خوبی برخوردار هستند.وقتی تیم من نتیجه را پیش است و گل نمی‌زند نمی‌توانم بازیکنان را عوض کنم. روی پنالتی هم توسط دفاع خود اشتباه کردیم. هفته پیش‌ تعویض‌های ما جواب داده بود اما این هفته اینگونه نشد. بازی بدون تماشاگر به نفع تیم حریف است.»
ژوزه در خصوص اینکه برای ساختن پرسپولیس ایده‌آل چقدر زمان می‌خواهد گفت:« با ۱۵ روز و یک ماه نمی‌توان تیم را درست کرد. اگر خوب نتیجه بگیریم کار راحت‌تر می‌شود و اگر دیر نتیجه بگیریم سخت‌تر. این به شخصیت بازیکنان هم بستگی دارد به شرط آنکه به خاطر این باخت خودشان را پایین نیاورند.»وی در پایان در خصوص اینکه آیا به این تیم امیدوار هستید یا خیر، گفت:« اگر امید نداشتم به اینجا نمی‌آمدم.»
 

۲۵۱ ۴۱

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *