کارگردان اسرائیلی فیلم موهن توسط پلیس آمریکا ناپدید شد ! + عکس

سام باسیل

سام باسیل

یک رسانه آمریکایی گزارش داد ” سام باسیل” سازنده فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) برای پاره ای سوالات توسط پلیس لس آنجلس به مکانی نامعلوم منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه تلویزیونی ” سی بی اس” آمریکا ، ” سام باسیل ” سازنده فیلم موهن به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) به بهانه برخی سوالات توسط معاونین کلانتر شهر لس آنجلس به محل نامعلومی منتقل شد.

سازنده این فیلم ساعاتی بعد از نیمه شب در حالی که برای پوشاندن چهره خود از یک حوله و کلاه استفاده کرده بود از منزل خودش در حومه لس آنجلس با اسکورت و همراهی معاونان کلانتر لس آنجلس به مکانی نامعلوم منتقل شد.

دفتر کلانتر اعلام کرده است که کلانتری لس آنجلس برای پاره ای تحقیقات با مقامات فدرال همکاری می کنند.

انتشار بخشهایی از یک فیلم موهن به ساحت حضرت محمد ( ص ) در شبکه اجتماعی یوتیوپ موجب شده تا مسلمانان جهان در اعتراض به آن دست به راهپیمایی و تظاهرات گسترده در سراسر جهان بزنند به طوری که سفارت خانه های آمریکا در کشورهایی چون لیبی، یمن و مصر مورد حمله قرار گرفته و حتی سفیر آمریکا در لیبی در نتیجه این حملات کشته شده است.
 
پخس فیلمی که توسط  “سام باسیل” ۵۴ ساله کارگردان آمریکایی اسرائیلی ساکن کالیفرنیا کارگردانی شده خشم مسلمانان را برانگیخته است که کنسولگری آمریکا در شهر بنغازی لیبی هدف حمله خمپاره ای افراد مسلح قرار گرفت و به کشته شدن ۴ آمریکایی از جمله سفیر آمریکا در لیبی منجر شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ