کاشت درخت مقابل منزل شهروندان منطقه ۴

۰۱م اسفند به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار، ضمن توزیع نهال رایگان در سطح منطقه، مقابل منازل شهروندان نیز نهال کاشته می گردد.

به گزارش  گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران  از شهرداری منطقه ۴، حمید ناصحی با اعلام این خبر گفت: در آستانه فرارسیدن سال نو و به منظور زیبایی نمای بصری شهر، همزمان با اجرای طرح استقبال از بهار، ۱۶۰ هزار اصله نهال در سطح منطقه کاشته شده است و پیش بینی می گردد تا پایان سال این تعداد به ۳۰ هزار اصله افزایش یابد. 
وی با اشاره به سایر برنامه های اداره فضای سبز در طرح استقبال از بهار گفت: به منظور رفاه حال شهروندان، در ۱۱ ایستگاه در بوستان های شاخص منطقه به همراه کلینیک گل و گیاه منطقه نهال رایگان اهدا می گردد. 
 ناصحی افزود: همچنین در این راستا و به منظور بهسازی و زیبایی مدارس، کاشت نهال در مدارس و صدور شناسنامه و پلاک در دستور کار قرار گرفته است. 
معاون امور شهری و فضای سبز منطقه در ادامه از کاشت نهال مقابل منزل شهروندان خبر داد و گفت: در طرح ضربتی استقبال از بهار حوزه خدمات شهری که از ۲۶ بهمن با همکاری نواحی ۹ گانه آغاز شده است، مقابل منزل شهروندان نهال کاشته می گردد. 
ناصحی اضافه کرد: در این طرح فوریتی، شهروندان می تواننند با تماس با تلفن ۱۸۸۸ و اعلام آدرس درخواست کاشت نهال نمایند. 
وی خاطر نشان کرد: در مدت زمان اجرای این طرح بیش از ۱۰۰۰ اصله درخت مقابل منازل شهروندان کاشته شده است و تا پایان سال نیز ادامه خواهد  داشت. 
ناصحی با اشاره به برنامه های روز درختکاری گفت: ویژه برنامه های روز درختکاری امسال در روز ۱۸ اسفند برگزار می گردد و بیش از ۳۰ هزار اصله نهال با مشارکت شهروندان بویژه دانش آموزان در سطح منطقه کاشته می گردد./ف


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ