کافی شاپی با گارسون های رباتیک +عکس

آبان ۱۴۰۰

صنعت و فناروری در دنیا به سمت رباتیک شدن در حرکت است از این رو ربات ها را می توانیم در حال انجام هر کاری ملاحظه کنیم. از ربات ها در صنعت خودروسازی تا کمک های ساده به آتش نشان ها استفاده می گردد.

به گزارش گروه خواندنی های ممتاز نیوز، رستوران ها در تمام دنیا پیشخدمت هایی استخدام می کنند که روابط اجتماعی قوی داشته باشند تا با نهایت ادب و البته به بهترین شکل با مشتریان صحبت کرده و ان ها را جذب رستوران کنند به همین سبب استفاده از ربات هایی که درک بالایی مانند انسان ها ندارند به عنوان پیشخدمت بسیار عجیب خواهد بود.

“بن شفر” صاحب یک کافی شاپ در آلمان است که به تازگی دست به کاری جالب زده و از ربات ها به عنوان پیشخدمت در رستورانش استفاده می کند. این مرد اعتقاد دارد ربات ها می توانند ارتباط بهتری با مشتری ها برقرار کنند و هزینه کمتری نیز به همراه دارند.

“کافه ربات” این روزها مشتریان بسیاری دارد و اکثر اعضا و کارکنان آن نیز ربات می باشند برای مثال ربات ها سفارشات را دریافت می کنند، زمین را جارو می شکند و حتی بعضی از آن ها در درست کردن غذاهای ساده نیز کمک می کنند.

این ربات ها به دست صاحب رستوران که یک مهندس برق است ساخته شده اند و او می گوید این کار سبب نزدیک شدن انسان ها و ربات ها به یکدیگر خواهند شد. این ربات ها البته کمی مشکل دارند و سیستم صوتی آن ها گاهی دچار مشکل شده و سفارشات اشتباه دریافت می کند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ