کالدرون با هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس این بار در صفحه اینستاگرامش دلخوری‌اش را از مدیران پرسپولیس عمومی کرد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، پرسپولیس با گابریل کالدرون در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفت و همانند فصول گذشته این تیم را در رده‌های بالایی جدول حفظ کرد. با این حال برخی مشکلات در این باشگاه باعث شده تا او از مدیریت پرسپولیس دل خوشی نداشته باشد و در مصاحبه‌های اخیرش تاکید کند که رفتار مدیران پرسپولیس با او با احترام نبوده است. مشکلات مالی، پرداخت نشدن حقوق بازیکنان، بحث جذب بازیکن خارجی و مسائلی از این دست سرمربی آرژانتینی پرسپولیس را دلخور کرده است.

کالدرون بامداد امروز(شنبه) برای گذراندن تعطیلات ایران را ترک کرد. او بعد از ترک ایران در پستی اینستاگرامی مطالبی را یادآوری کرد که باز هم دلخوری او از مدیران پرسپولیس را نشان می‌دهد. او در این پست نوشته است: 

در فرودگاه هستم تا به آرژانتین بروم. دوست نداشتم بدون خداحافظی از هواداران پرسپولیس بروم، هوادارانی که بهترین در دنیا هستند؛ این را همه می‌گویند و من هم پس از شش ماه حضورم در ایران تائید می‌کنم. از اعتماد و لطف هواداران ممنونم. از بازیکنان تیم هم تشکر می‌کنم که به من اطمینان کردند، بازیکنانی که با تمام وجود تلاش کردند، بدون هیچ توقعی. خیلی از ایرانی‌ها ممنونم، چون هر روز شاهد لطف، احترام و میهمان نوازی آن‌ها بودیم. می‌روم، اما از رفتار باشگاه دلگیر هستم، چون مدام می‌گویند کالدرون به خاطر پول دلخور است، اما این آخرین درخواست من بود. چیزی که من می‌خواهم احترام است، باشگاه به من احترام نگذاشت. برای اینکه منظورم را متوجه شوید، به طور مثال، من و دستیاران هزینه تشریفات فرودگاه را از جیب خودمان پرداخت کردیم، چون برای باشگاه مهم نبود و آنطور که وظیفه یک باشگاه بزرگ است ما را بدرقه نکردند. رفتار باشگاه باید درخور هواداران و تیم باشد. اما با دلی شاد ایران را ترک می‌کنم، چون تیم و هواداران فوق‌العاده‌ای داریم.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *