کالدرون به تهران برمی‌گردد؟/ دستیاران اسپانیایی آمدند و رفتند

با توجه به اجرایی نشدن شرط‌های مربی آرژانتینی پرسپولیس‌ و پرداخت نشدن مطالباتش، شاید او دیگر به تهران برنگردد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، گابریل کالدرون پس از دیدار پرسپولیس برابر نساجی مازندران، برای گذراندن تعطیلات راهی کشورش شد اما پیش از ترک تهران شرط‌هایی را اعلام کرد و گفت که برای ادامه همکاری این شرط‌ها باید اجرایی شود.

یکی از مهمترین خواسته‌های کالدرون پرداخت مطالباتش بود که در این زمینه باشگاه پرسپولیس موفق نشده حتی قسط اول او را تسویه کند. از طرف دیگر برگزاری اردو در قطر، جذب چهار بازیکن و پرداخت مطالبات بازیکنان از دیگر شرط‌هایی مربی آرژانتینی برای ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس بود. با این حال محمد حسن انصاری‌فرد و همکارانش طی هفته‌های اخیر نتوانستند هیچ یک از این شرط‌ها را اجرایی کنند تا احتمال جدایی کالدرون از پرسپولیس هر روز بیشتر شود.

کالدرون اول ژانویه (١١دی) با ارسال نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرده است که به خاطر عمل نکردن باشگاه به تعهداتش حالا میتواند یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند که در این صورت کل دستمزد یک سالش را نیز باید دریافت کند.

زمانی که کالدرون قصد ترک تهران را داشت، باشگاه پرسپولیس با تهیه بلیت رفت‌وبرگشت از مسیر دوحه امیدوار بود تا سرمربی تیمش پس از گذراندن تعطیلات به تهران برگردد اما با توجه به مشکلات موجود حالا مشخص نیست، سرمربی پرسپولیس برای رسیدن به تهران امشب راهی فرودگاه بوئنوس آیرس خواهد شد یا خیر.

مطابق بلیتی که در مسیر برگشت برای کالدرون تهیه شده، این مربی باید با پرواز ساعت ٢٣:١۵ به وقت محلی ( ۵:۴۵ بامداد پنجشنبه به وقت تهران) بوئنوس آیرس را به مقصد دوحه ترک کند و در ادامه با پرواز ساعت ٠٠:۵۵ به وقت محلی (٠١:٢۵ بامداد جمعه) از دوحه عازم تهران شود.

در پایان نکته‌ای که می‌توند کلید مساله باشد و تا حدودی فضا را روشن کند این است که بر اساس پیگیری‌های خبرنگار ایسنا، دو دستیار اسپانیایی کالدرون سه‌شنبه به تهران آمدند و بدون اینکه در محل تمرین پرسپولیس حاضر شوند به خانه رفتند  تا وسایل خود را جمع کرده و بامداد چهارشنبه دوباره ایران را ترک کنند. با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانسته خواسته‌های سرمربی تیمش را اجرایی کند و دستیاران سرمربی آرژانتینی هم ایران را ترک می‌کنند، باید دید آیا کالدرون در نهایت برای بازگشت به تهران به فرودگاه خواهد رفت یا خیر.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *