کاهش قیمت مسکن به سبب رکود

۱۴فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش نوساز، مصطفی قلی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که گزارشها از کاهش قیمت مسکن در چهار هفته قبل خبر می‌دهد،اظهار داشت: کاهش قیمت مسکن در چهار هفته قبل به سبب رکود حاکم بر بازار و تعطیلات پیش‌رو(عید نوروز) بوده که این یک موضوع طبیعی است که همه ساله در این روزها شاهد آن هستیم.

وی با بیان اینکه برای آغاز معاملات مسکن و مشخص شدن قیمت‌ها باید ۱۰ روز دیگر صبر کرد، اظهار داشت: با نزدیک شدن به تعطیلات عید نوروز توجه مردم و متقاضیان مسکن بیشتر به سمت خریدهای نوروز رفت، بنابراین طبیعی است که قیمت مسکن در این روزها نامشخص و حتی کاهش یافته تلقی شود.

*برای مشخص شدن قیمت مسکن ۱۰ روز دیگر باید صبر کرد

خبرنگار فارس از رئیس اتحادیه املاک پرسید که گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد که قیمت‌های کنونی مسکن در سال جاری نسبت به قیمت‌های اوایل اسفندماه سال کاهش یافته،تصریح کرد: شاید بعضی از دارندگان مسکن و سازندگان مسکن به سبب نیاز مبرم به پول بخواهند قیمت‌های خود را تعدیل کنند تا هرچه سریعتر در بازار رکود مسکن به پول خود برسند.

خسروی افزود: به هر حال باید تا ۱۰ روز دیگر صبر کرد و دید که قیمت‌ها چگونه خواهد شد.

*نیکزاد سیاسی است و من تاجر هستم

وی در پاسخ به این سؤال که وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده است قیمت مسکن در نیمه اول سال ۹۲ تغییری نخواهد داشت،گفت: وزیر راه و شهرسازی یک شخصیت سیاسی است و سیاسی فکر می‌کند و با نظرات ما که به هر حال اشخاصی اقتصادی و تجاری هستیم متفاوت است.

*قیمت مسکن بعد از انتخابات به ثبات می رسد

وی افزود: به هر حال پیش‌بینی بنده این است که قیمت مسکن بعد از انتخابات ریاست جمهوری به ثبات می‌رسد.

خسروی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهاد ای به متقاضیان مسکن دارید یا خیر گفت:به هر حال متقاضیان مسکن بهتر است برای خرید مسکن اقدام کنند چرا که خرید ملک هیچ گاه به ضرر کسی نبوده است.


آخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ