کاهش ۴۸ درصدی تاخیر قطارهای مترو در یکسال اخیر

۱۸اردیبهشت،

کاهش ۴۸ درصدی تاخیر قطارهای مترو در یکسال اخیر

آمارهای سال ۹۱ حکایت از آن دارد که میانگین تاخیر در هر حرکت مسافری مترو ۸۸ / ۳ ثانیه است که این رقم بسیار بهتر از استاندارد تعریف شده آن یعنی هشت ثانیه است.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایلنا، مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: تاخیر قطارهای مترو در سال ۹۱ نسبت به سال قبل بیش از ۴۸ درصد کاهش داشته که این مورد میزان رضایت مسافران را افزایش داده است.

 احسان مقدم افزود: آمارهای سال ۹۱ حکایت از آن دارد که میانگین تاخیر در هر حرکت مسافری مترو ۸۸ / ۳ ثانیه است که این رقم بسیار بهتر از استاندارد تعریف شده آن یعنی هشت ثانیه است.

وی با تاکید بر اینکه تاخیر قطارهای مترو در سال ۹۱ نسبت به سال قبل بیش از ۴۸ درصد کاهش داشته است، افزود: اکنون میزان رضایت مسافران مترو تهران به بیش از ۸۲ درصد افزایش یافته که امیدواریم امسال با عملکرد بهتر و دقیق‌تر این رقم رشد داشته باشد.

مشاور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران تصریح کرد: تعداد سفرهای انجام شده در خطوط مترو در سال قبل بیش از ۱۱ درصد افزایش یافته، اما علیرغم این افزایش میزان حوادث ۷۳ / ۳ درصد کاهش داشته است. همچنین خوشبختانه در سال قبل هیچ سانحه‌ای که منجر به فوت شود در ایستگاه‌های مترو رخ نداده است.

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت   ۱۵:۵۳

منبع: عصر خودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *