کتاب عکس‌های برگزیده‌ جشنواره خیام انتشار یافت

۲۵خردادماه،

کتاب عکس‌های برگزیده‌ اولین جشنواره‌ی بین‌المللی عکس خیام، که اسفندماه قبل به میزبانی فرهنگسرای سیمرغ نیشابور برگزار شده بود، به همت کلوب عکس فوکوس انتشار یافت.

به گزارش هنرآنلاین؛ کتاب عکس‌های برگزیده‌ اولین جشنواره‌ی بین‌المللی عکس خیام، که اسفندماه قبل به میزبانی فرهنگسرای سیمرغ نیشابور برگزار شده بود، به همت کلوب عکس فوکوس انتشار یافت.

این کتاب در سیستم امتیازدهی فیاپ پنج ستاره دریافت کرده است. فیاپ کتاب مسابقات را از یک تا پنج ستارده دسته بندی کرده است.

این کتاب در ۱۰۴ صفحه در قطع رحلی و ابعاد ۳۳در ۲۳.۵ سانتیمتر با تیراژ سه هزار نسخه به صورت چاپ رنگی بر روی ورق گلاسه و با قیمت ۴۰ هزار تومان به زبان انگلیسی انتشار یافته است.

جشنواره‌ بین‌المللی عکس خیام اولین جشنواره جهانی ایرانی بود که زیر نظر فیاپ و PSA برگزار شد و در آن از میان بیش از ۱۵ هزار عکس رسیده به این جشنواره از سوی ۲۳۵۴ عکاس از ۷۶ کشور، در نهایت۱۵۰ عکس به عنوان آثار برگزیده معرفی شده و در قالب این کتاب در دو بخش آزاد و چشم‌انداز به چاپ رسیدند.

مراسم رونمایی این کتاب جمعه ۱۶ فروردین‌ماه ۹۲ همزمان با گشایش نمایشگاه عکس‌های منتخب اولین جشنواره‌ی بین‌المللی عکس خیام در خانه‌ی هنرمندان ایران در تهران برگزار شده بود.

انتهای پیام/

۳۲۰/۳۲


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ