کرانچار: گل می‌زنیم و نتیجه می‌گیریم

 زلاتکو کرانچار پس از تساوی بدون گل برابر الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: بازی خوبی از هر دو تیم دیدیم. می‌دانستیم بازی سختی داریم. اکنون برای دور برگشت خودمان را آماده می‌کنیم.

وی اضافه کرد: الاهلی می‌خواست با مسایل تاکتیکی‌ ما را سورپرایز کند. با این حال ما از شانس‌های گل خود استفاده نکردیم. البته الاهلی هم شانس گل داشت. با این نتیجه تیمی که زیر فشار است الاهلی است و این نتیجه برای ما خوب است. امیدوارم بازیکنانی که مصدوم شده‌اند برای بازی بعدی آماده شوند.

کرانچار در مورد خوشحالی سرمربی الاهلی به خاطر تساوی در اصفهان، گفت: انتظار داشتیم یک گل بزنیم و این حداقل خواسته‌ ما بود که یک بر صفر پیروز شویم. مربی حریف می‌تواند بگوید بازی خوب است اما تجربه من می‌گوید مساوی بدون گل خوب است و هر چه از بازی برگشت بگذرد فشار روی حریف بیشتر می‌شود. باید خودمان را برای بازی برگشت آماده کنیم و از فرصت‌های گلزنی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: محرم نویدکیا از نظر بدنی خوب بود اما باید او را برای بازی بعد نگه داریم. امید ابراهیمی بین نیمه بازی گفت دچار مصدومیت شده و ما بازی  پرسپولیس را پیش رو داریم و برای آن بازی باید ابراهیمی را نگه داریم. جانشین او هم با نشاط فوتبال بازی کرد. غلامی هم خوب بود.

سرمربی سپاهان در مورد اینکه تیم‌های بزرگتر از الاهلی را در عربستان شکست داده‌اید و آیا می‌توانید الاهلی را هم شکست بدهید، گفت: موقعیت خوبی داریم و من نگاه مثبتی به سپاهان دارم. در گروه خودمان در عربستان یک بر یک مساوی کردیم. امضا می‌کنم که در عربستان می‌توانیم باز هم گل بزنیم و حداقل یک گل هم می‌زنیم و به هواداران قول می‌دهم که در عربستان نتیجه می‌گیریم.

کرانچار در مورد دلیل سانترهای بی‌هدف این تیم گفت:  می‌خواستیم روش و تاکتیک خودمان را ارائه بدهیم اما آنها میانه میدان را بستند و مجبور شدیم سانتر کنیم ولی از توپ آخر استفاده نکردیم. قبول دارم سانترهایمان خوب نبود و ضربات آخر را هم خوب نزدیم.

وی در مورد حضور عادل کلاه کج در ترکیب اصلی سپاهان، گفت: انتظار داشتیم کلاه کج در بخش هجومی بهتر باشد. او می‌تواند این کار را انجام دهد اما نباید فراموش کنیم حریف تیم بسیار خوبی بود.


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *