کرج، آخرین ایستگاه سارق خودروهای پراید بود

عصر خودرو : فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری سارق سابقه‌داری که اقدام به سرقت خودرو های پراید در شهرهای تهران، شهریار و شمال‌کشور می‌کرد، خبرداد.

به نقل از ایسنا سرهنگ خیرخواهان در تشریح این خبر گفت: در ساعت ۳:۳۰ بامداد روز گذشته در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر این که فردی در حال سرقت از خودروهای پارک شده در خبابان اهری است، ماموران کلانتری ۳۳ اهری برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی گفت: در بررسی‌های ماموران مشخص شد که سارق با سر و صدای اهالی محل از آنجا متواری شد و با این احتمال که شاید سارقان در اطراف محل سرقت پنهان شده باشد، اقدام به گشت‌زنی در محل و خیابان‌های اطراف کردند که پس از دقایقی، یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که شیشه سمت راننده آن پایین بود توجه ماموران را به خود جلب کرد.

خیرخواهان افزود: ماموران برای بررسی موضوع به سمت خودروی پراید رفته و در حال بازدید از داخل آن بودند که با مشاهده فردی که زیر صندلی‌های خودرو مخفی شده بود او را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج ادامه داد: متهم در بازجویی‌ها با تناقض‌گویی سعی در گمراهی ماموران داشت اما پس از استعلام مدارک پراید مشخص شد سابقه سرقت از یکی از شهرهای شمالی را دارد.

به گفته خیرخواهان، متهم در مواجهه با ادله به ناچار لب به اعتراف گشوده و به سرقت از هفت دستگاه خودرو پراید از تهران، شهریار و شمال کشور اقرار کرده و انگیزه خود از سرقت‌ها را تامین هزینه اعتیادش عنوان کرد.

وی با بیان اینکه متهم دستگیرشده با اعتراف به این موضوع که اکثر سرقت‌ها را در تهران، شهریار و شهرهای شمالی انجام داده و برای اولین بار است که برای سرقت به شهر کرج آمده است گفت: متهم در نیمه‌های شب با تردد در خیابان‌های خلوت، خودروهای پراید فاقد تجهیزات ایمنی را بعنوان سوژه انتخاب و در فرصت مناسب آنها را به سرقت برده و پس از باز کردن وسایل و قطعات آنها، خودروها را در کنار خیابان رها می‌کردم.

خیرخواهان افزود: متهم به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ