کرمان میزبان دور مقدماتی فوتبال جوانان آسیا

۲۴اردیبهشت،

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در نامه مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال به حاج جعفری، رئیس هیات فوتبال استان کرمان آمده است: ضمن تشکر از همکاریها همه جانبه هیات فوتبال فوتبال با میرشاد ماجدی و حیدر شریفی در بازدید از ورزشگاهها، زمین های تمرینی، محل اقامت تیم های شرکت کننده جهت برگزاری مسابقات جوانان زیر۱۹ سال آسیا در کرمان که از تاریخ ۱۶ تا ۲۵ مهر برگزار می شود، لازم به توضیح است که کرمان مورد تایید نمایندگان اعزامی فدراسیون فوتبال قرار گرفته و به آگاهی می رساند با توجه به پیشنهاد هیات فوتبال کرمان، همه هزینه های مسابقات شامل اسکان و تغذیه، ترانسپورت و هزینه برگزاری مسابقات مربوط به تیم های شرکت کننده، بر عهده هیات فوتبال استان کرمان خواهد بود.

همچنین به کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی کرمان رسما اعلام شده و قاعدتا نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا، برای بازدید از همه تاسیسات و امکانات به کرمان خواهند رفت که تاریخ بازدید آنان هم متعاقبا اعلام می شود. تاریخ جلسات برگزارکنندگان در تهران و کرمان پس از تایید نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا متعاقبا اعلام خواهد شد.

تیم ملی جوانان ایران در مرحله مقدماتی رقابتهای جوانان آسیا با تیم های عربستان، لبنان و تاجیکستان در گروه چهارم همگروه شده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا میانمار را به عنوان میزبان رقابتهای مرحله نهایی جوانان آسیا در سال ۲۰۲۲ انتخاب کرده است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *