کریم باقری : بسیار محکم نزدمش/ گتوزو : نترسید ؛ گردنم بسیار سفته!

گردآوری توسط گروه ورزش ممتازنیوز

ورزش > لیگ برتر – در یک لحظه تقریبا مشترک کریم باقری و گنارو گتوزو دربارهٔ صحنه برخوردشان در بازی ستاره های میلان و پرسپولیس سخن گفتند.

به گزارش ممتاز ؛ پنجشنبه شب و به طور همزمان دو برنامه زنده تلویزیونی ورزشی داشتند به بازی پرسپولیس و میلان می پرداختند. در برنامه ۹۰ عادل فردوسی پور توانسته بود دو بازیکن میلان را به برنامه اش بیاورد. او فرانکو باره سی و دانیل ماسارو دو یار اسبق تیم ملی ایتالیا در فینال ۹۴ و دو اسطوره میلان را در استودیو داشت. دو بازیکنی که هر دوی شان در آن فینال رویایی با برزیل پنالتی از دست داده بودند. این دو از دیدار در تهران گفتند. از دیدار با کودکان شیرخوارگاه آمنه. از سال های دور فوتبال شان . از محبت طرفداران فوتبال ایران …

ماسارو می گفت بسیار خوش شانس بوده که در میلان بازی کرده در تیمی که بهترین دفاع های دنیا چون باره سی ، مالدینی ، کاستاکورتا و نستا را داشته . برای همین او در باشگاهی گل های بسیاری زده است. البته او می گفت برگومی هم در اینتر دفاع خوبی بوده است ولی بسیار از ماسارو گل خوردن را تجربه کرده.

دیگر مهمان برنامه ۹۰ گتوزو بود که از هتل با این برنامه ارتباط تلفنی داشت. او که ماسارو قبل از عادل سوال هایش را می پرسید. اولین سوال از گتوزو دربارهٔ ضربه ای بود که از کریم باقری خورد که یار ایتالیایی گفت:« من خوبم. مشکلی نیست. راستش من گردن سفتی دارم. از این ضربه ها بسیار خوردم. من عاشق میلانم وقتی با پیراهن این تیم بازی می کنم اصلا درد را حس نمی کنم. مثل آن بار که با لگامنت پاره بازی کردم!»

در همین دقایق کریم باقری که از برج میلاد و با میثم زمان آبادی برای ورزش از نگاه دو حرف می زد دربارهٔ آن صحنه گفت:« چیز خاصی نبود. از این برخوردها در فوتبال بسیار پیش می آید و مشکل خاصی هم نبود. »

۴۱۴۱


RSS
ماخذ: خبر آنلاین
باز نشر: پایگاه اینترنتی خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ