کشف تخلف ۲۰ نمایندگی فروش خودروسازان

علیرضا موسوی اظهار کرد: پیش از این گزارش‌هایی به سامانه ۱۲۴ ارسال شده بود مبنی بر اینکه برخی از نمایندگی‌های فروش خودروسازان از عرضه خودروهایی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته، خودداری می‌کنند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه به دنبال این گزارش‌ها بازرسان سازمان بازرسی‌هایی را از سطح نمایندگی‌های فروش انجام دادند، خاطرنشان کرد: طی این بازرسی‌ها در هفته گذشته تخلف ۲۰ نمایندگی فروش خودروسازان در عدم عرضه خودرو محرز شده و پرونده آن‌ها به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اظهار کرد: مواردی چون تاخیر در تحویل و عدم عرضه از سوی نمایندگی‌های فروش خودروسازان و واردکنندگان خودرو تخلف محسوب شده و با نمایندگی‌های متخلف به شدت برخورد خواهد شد.

موسوی درباره اینکه چه زمانی عرضه خودرو از سوی خودروسازان افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با حل شدن مشکل قیمت‌گذاری، عرضه خودرو از سوی خودروسازان در روزهای آینده افزایش یافته و وضعیت بازار خودرو بهبود می‌یابد.

به گزارش ایسنا، پیش از این رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران در بیان نقش برخی از نمایندگی‌های فروش خودروسازان در رشد قیمت خودروهای داخلی در بازار، اظهار کرده بود: در مواردی برخی از نمایندگی‌های فروش خودروهایی که در اختیار آنها قرار گرفته را به قیمتهای دلخواه خود عرضه می‌کنند.


دنیای خودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *