کشف جسد یک مرد در مسکن مهر دهدشت

به گزارش بویر نیوز به نقل از فارس، یکی از نگهبانان مسکن مهر دهدشت در اثر سقوط از راه پله به کام مرگ کشیده شد.

عمار آذرپناه اظهار داشت: شب گذشته جسد نیمه جان یکی از نگهبانان مسکن مهر دهدشت به اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت انتقال داده شد.

مسئول اورژانس بیمارستان امام خمینی اضافه کرد: متوفی علی سینا بهزادیان و حدود هفتاد سال سن داشت.

آذر پناه افزود: این فرد از ناحیه استخوان سینه، دست‌ و پهلوی راست و ‌نیز سر به شدت آسیب دیده بود و پس از انتقال به اتاق جراحی در حین عمل و به علت شدت جراحات فوت کرد.

در حالی که شایعاتی مبنی بر به قتل رسیدن این فرد به گوش می‌رسید در گفت‌وگو با فرماندهی انتظامی کهگیلویه مشخص شد این شایعات صحت ندارند.

جهان دیماز تاکید کرد: بنا به گفته همراهان و نیز آشنایان متوفی، وی قبل از مرگ اعلام کرده بود که به صورت کاملا تصادفی از پله‌های یکی از واحدهای مسکن مهر دهدشت سقوط کرده است.

به گزارش بویر نیوز به نقل ازفارس، پروژه ۹۵۰ واحدی مسکن مهر دهدشت در منطقه برج علیشیر و در ناحیه‌ای کاملا دورافتاده و ناامن واقع شده است.

همین مسئله و نیز ذهنیت منفی که شهروندان از بروز برخی نا‌امنی‌ها که در این منطقه به‌وجود آمده است زمینه‌ساز بروز چنین شایعه‌ای شده است و جا دارد که مسئولان امنیتی شهرستان برای افزایش امنیت این پروژه که به نوبه خود باعث افزایش استقبال از خرید واحدهای مسکن مهر دهدشت خواهد شد تدابیر لازم را بیندیشند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ