کشف حجاب دختر پادشاه سعودی + عکس

۲۷ آبان ،

این پایگاه اینترنتی های خبری ضمن انتشار یافتن این عکس، اعلام کردند که این عکس در مدت وقت بسیار کوتاهی، با سرعت بسیار بسیار در صفحات شخصی در پایگاه اینترنتی های اجتماعی انتشار یافته و در کمتر از یک ساعت بیش از یک میلیون مخاطب و بیننده کسب کرده است.

 به گزارش تفسیری ممتازنیوز ، گفته می گردد در این عکس، دختر پادشاه کشور وهابیت بدون نقاب و حتی بدون حجاب و با موهایی طلایی رنگ، ظاهر شده که اقدامی بی سابقه به شمار می رود.

به نوشته این پایگاه اینترنتی های عرب زبان، این اقدام شاهزاده عادله، مخالف اعتقادات وهابیت و عرف و تقالید عربستان سعودی است. او پیش از این نیز در مراسم مختلف حضور یافته بود اما همواره روسری بر سر داشته است. این اولین باری است که عکسی بی حجاب از وی انتشار یافته است.

قابل ذکر است وی چندی پیش در گفتگویی با نشریه فرانسوی لوفیگار اظهاراتی علیه نوع حجاب در عربستان بیان کرده بود و حجاب زنان سعودی را یک فرهنگ محلی که ریشه در قبایل عرب دارد و نه اسلامی – دینی دانسته بود.

وی در آن گفتگو، همچنین از به ازدواج در آوردن دختران زیر ۱۸ سال با مردان میانسال و یا پیر به شدت انتقاد کرده و این کار را نیز از عادات و تقالید قبال قدیمی عرب دانسته بود.

شیعه آنلاین


جدیدترین خواندنی ها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.