کشف ۱۴۱ کیلوگرم ‌تریاک در پوشش انار در قم

۲۳ آبان ،

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قم گفت: مأموران موفق شدند حدود ۱۴۱ کیلو و ۴۵۰ گرم‌تریاک را از میان بار انار خودروی کامیون کشف و راننده و سرنشین آنرا دستگیر کردند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم از کشف بیش از ۱۴۱ کیلوگرم‌تریاک از یک کامیون با پوشش انار در استان خبر داد و گفت: در این رابطه چهار نفر نیز دستگیر شدند.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، سرهنگ منوچهر طالبی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم در جهتی مبارزه با قاچاق مواد مخدر، با انجام فعالیت‌های شبانه روزی موفق شدند بیش از ۱۴۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع‌تریاک را کشف و ضبط کنند.

وی ادامه داد: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر و عبور آن از استان، بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با استقرار و کنترل محورهای ورودی استان به یک دستگاه خودرو پژو و یک دستگاه کامیون با بار انار مشکوک و آنها را متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قم اضافه کرد: در ‌‌نهایت مأموران موفق شدند حدود ۱۴۱ کیلو و ۴۵۰ گرم‌تریاک را از میان بار انار خودروی کامیون کشف و راننده و سرنشین آنرا دستگیر کردند.

وی افزود: راننده و سرنشین خودروی پژو نیز به سبب همکاری در انتقال مواد مخدر، دستگیر که به همراه مواد مخدر مکشوفه برای بررسی و تکمیل تحقیقات به مراجع قضایی استان تحویل شدند.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *