کعبی:رضایتنامه ام رافردا ازراه آهن می گیرم

۲۰م آذر ،

حسین کعبی امروز (سه شنبه) در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه هیچ کدورتی از کادر مدیریتی و فنی این تیم ندارد، اضافه کرد:هنوز هم با علی دایی سرمربی تیم راه آهن دوست هستم و از وی در بسیاری از کارها مشورت می گیرم.

وی اضافه کرد: با مدیریت باشگاه نیز مشکلی ندارم، خوشبختانه مدیران این باشگاه برخورد مناسبی با بازیکنان دارند و در خصوص این مورد نیز در جلسه ای دوستانه برای جدایی به توافق رسیدیم.

هافبک تیم فوتبال راه آهن تهران با اشاره به اینکه رفتن و یا جدا شدن از یک تیم در دنیای حرفه ای فوتبال، امری طبیعی است، تصریح کرد: جدایی ام به تصمیم کادر فنی برمی گردد و البته من از این تصمیمی که گرفته شد، به هیچ وجه ناراحت نیستم و رفاقتم با دایی بحث دیگری است که به بازی در تیم ارتباطی ندارد.

کعبی گفت: طبق توافق مسوولان باشگاه، فردا (چهارشنبه)رضایتنامه ام صادر می شود و من به عنوان بازیکن آزاد می توانم در باره آینده ام تصمیم گیری کنم.

وی در این باره و پیشنهادهایی که این روزها شایعه آن در رسانه ها مطرح است نیز گفت: تا به امروز هیچ پیشنهادی از هیچ تیمی نداشته ام و تمامی گمانه زنی ها اشتباه است، با این همه و به طور حتم در انتخاب بعدی، عجولانه تصمیم گیری نخواهم کرد تا در آینده دچار خسران نشوم.

هافبک اسبق تیم ملی فوتبال با بیان اینکه هنوز به تیم ملی فکر می کند، اضافه کرد: ۹۴ بازی ملی در کارنامه دارم و می خواهم هنوز برای تیم ملی کشورم فوتبال بازی کنم، از این رو بهترین تصمیم را خواهم گرفت تا به این مهم دست پیدا کنم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *