«کلاه‌قرمزی» ۱٫۵ میلیاردی شد

فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» ساخته ایرج طهماسب پس از گذشت ۱۷ روز از اکران خود در سینماهای تهران تا شب گذشته ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخته است.

فارس: فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب پس از گذشت ۱۷ روز از اکران خود با در اختیار داشتن ۳۴ سالن در سینماهای تهران ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخته است.

همچنین فیلم سینمایی «بی‌خداحافظی» ساخته احمد امینی که به زندگی رضا صادقی می‌پردازد، در همین مدت زمان با در اختیار داشتن ۲۵ سالن ۱۸۵ میلیون تومان فروخته است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «ضد گلوله» ساخته مصطفی کیایی هم تا شب گذشته با در اختیار داشتن ۲۵ سالن در سینماهای تهران ۲۴۰ میلیون تومان فروخته است.

به گزارش فارس، سومین قسمت از فیلم «کلاه‌قرمزی» داستان شیطنت‌های پسرعمه‌‌زاست که کلاه‌قرمزی و آقای مجری را به دردسر می‌اندازد و ماجرای جدیدی پیش می‌آید که منجر به ورود مهمان ناخوانده‌ای می‌شود.

حمید جبلی، ایرج طهماسب، خسرو احمدی، مهدی باطبی، عیسی یوسفی‌پور، بهادر مالکی، بنفشه صمدی، پوپک مظفری، داود دلقندی، سورن مناچکیان، پویان طباطبایی، محمد بهرانی، قاسم قباخلو، بهرام بهنوید و غیره در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ