کلاه ایمنی هوشمند دوچرخه سواران +عکس

۲۳اردیبهشت،

کلاه ایمنی هوشمند می تواند میزان رطوبت، میزان سوزاندن کالری در طی مسیر، سرعت و بسیاری اطلاعات دیگر از جمله مواردی مانند اب و هوا را به تلفن همراه تان بفرسد.

به گزارش گروه خواندنی های مشرق، دوچرخه سواران در هر شرایطی ملزم به استفاده از کلاه ایمنی می باشند اما هر کلاه ایمنی خصوصیت های خود را دارد. سبکی وزن، قدرت، میزان ایمنی همه از نکاتی می باشند که یک کلاه را بهتر می کنند.

یک شرکت فناوری به تازگی توانسته است اولین کلاه ایمنی را طراحی کند که می تواند به صورت همزمان اطلاهات بسیار بسیاری را به تلفن همرهاه ارسال کند. این کلاه بدون داشتن وسیله خاصی خودش می تواند ضربان قلب را تشخیص دهد.

کلاه ایمنی هوشمند می تواند میزان رطوبت، میزان سوزاندن کالری در طی مسیر، سرعت و بسیاری اطلاعات دیگر از جمله مواردی مانند اب و هوا را به تلفن همراه تان بفرسد. این در حالی است که کلاه وزن بسیار کم در نزدیکی۱۰۰ گرم دارد.

این کلاه برائ دوچرخه سواران حرفه ای وسیله ای ضروروی به نظر می رسد اما اشخاصی که از دوچرخه برائ رفت و آمدهای کوچک استفاده می کنند تنها برائ نگاه کردن به وضعیت سلامتی شان می توانند این کلاه را خریداری کنند.  

از دیگر امکانات این کلاه می توانیم به بلوتوث نسخه ۴، ارتباط وایرلس، باتری های شارژی با ماندگاری ۱۵ ساعت همچنین وزن بسیار کم نزدیک به ۲۰۰ گرم دارد. شما همچنین می توانید به ایمنی آن حتی در تصادف با اتوبوس نیز ایمان داشته باشید.


مشرق
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ