کلوپ واقعی پورشه به زودی راه اندازی می گردد

۲۰م آذر ،

لوگوی کلوپ پورشه ایران

مدیر روابط عمومی نمایندگی پورشه در ایران:

کلوپ واقعی پورشه به زودی راه اندازی می گردد

انتشار یافتن خبر «آغاز فعالیت رسمی پورش کلاپ؛ به زودی » در اوایل هفته جاری و بعد از آن ارسال نظرات مختلف به مدیریت پایگاه خبری «عصرخودرو» مبنی بر جعلی بودن این کلوپ سبب شد تا در تماسی با سرکار خانم صدیقی مدیر روابط عمومی نمایندگی پورشه در ایران از صحت این خبر را جویا شویم.

به گزارش «عصرخودرو» رودابه صدیقی، مدیر روابط عمومی نمایندگی پورشه در ایران در گفتگو با ما گفت: کلوپ رسمی پورشه در ایران به زودی فعالیت خود را آغاز میکند و کلوپ باروک هیچ ارتباطی با نمایندگی پورشه ندارد.

وی افزود: طبق قانون راه اندازی کلوپ های خودرویی، این کلوپها نیازمند اخذ مجوز از فدراسیون اتومبیل رانی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگی و کمپاتی سازنده می باشند. به همین سبب با دریافت مجوز از پورشه آلمان و فدراسیون اتومبیل رانی اقدامات اولیه برای راه اندازی کلوپ رسمی پورشه در ایران انجام شده است و به زودی شاهد آغاز فعالیت رسمی این کلوپ خواهیم بود.

به گفته صدیقی اعضای این کلوپ را علاقه مندان و دارندگان خودروی پورشه تشکیل می دهند.

وی تاکید کرد بر اساس قانون کلوپ های رسمی پورشه آلمان این کلوپ به صورت غیرانتفایی و با حمایت رسمی نمایندگی و کمپانی مادر دایر گردیده و هیچگونه فعالیت اقتصادی در کنارش انجام نمی گیرد.

مدیر روابط عمومی نمایندگی پورشه در ایران همچنین در ادامه تصریح کرد: فعالیت های این کلوپ مواردی مانند ایجاد بستر مناسب برای گردهمایی علاقه مندان، تبادل اطلاعات، تور ها و سفرهای دسته جمعی، ایجاد ارتباط بین علاقه مندان، تبادل تجربیات دربارهٔ بازسازی محصولات کلاسیک پورشه، و ایجاد فضای مناسب برای تفریح سالم جوانان و علاقه مندان است.

سه شنبه ۲۱ آذر   ۱۶:۲۴

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *