کلیه استخدام‌ها در نهاد ریاست جمهوری براساس آزمون عمومی انجام می‌شود

۱۲م دیماه ،

نهاد ریاست جمهوری در پاسخ به قضاوت‌ها و هجمه‌های غیر منصفانه علیه دولت در خصوص موضوع استخدام، با انتشار یافتن اطلاعیه‌ای تاکید کرد: مسئولین نهاد ریاست جمهوری هیچگونه دخالتی در آزمون و مراحل استخدام ندارند و عدالت استخدامی و پایبندی به قانون و ایجاد فرصت برابر برای همه جوانان عزیز در سراسر کشور را بر خود فرض می‌داند.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقلاز پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، متن اطلاعیه نهاد ریاست جمهوری بدین شرح است :

بسمه تعالی

۱- کلیه استخدام ها در نهاد ریاست جمهوری همانند دیگر دستگاه های اجرایی کشور بر اساس آزمون عمومی است .

۲- مسئولین نهاد ریاست جمهوری هیچ گونه دخالتی در آزمون و مراحل استخدام ندارند و عدالت استخدامی و پایبندی به قانون و ایجاد فرصت برابر برای همه جوانان عزیز در سراسر کشور را بر خود فرض می داند.

۳- آزمون عمومی برای استخدام توسط سازمان سنجش برگزار می گردد و همه اشخاص واجد شرایط در سراسر کشور می توانند در آزمون شرکت نمایند.

۴- اشخاصی در این روزها قبل از هرگونه اقدامی توسط نهاد ریاست جمهوری قضاوت هایی خارج از این رویکرد را مطرح و منتشر نمودند.

وظیفه مهم ما تقویت امید و آرامش و حسن ظن و عزت و کرامت و حفظ حرمت و اعتماد به همه جوانان عزیز در سراسر کشور است . با اعتماد به لطف الهی چنین رفتارهایی در ادامه راه روشن خدمتگذاری به همه جوانان خللی وارد نمی کند.

عملی صادقانه و خیرخواهانه و اعتماد به عزت الهی و یقین به پاسخگویی در برابر خدا را برای همگان از خداوند مسئلت می نماید.

انتهای پیام


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ