کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی بانک ملی جهت آزادی زندانیان

۳۰م دیماه ،

کمک ۱۵۰ میلیارد ریالی بانک ملی جهت آزادی زندانیان | چاپ |
یکشنبه ۰۱ بهمن ساعت ۱۲:۵۵

بینا- نوسازی و احداث ۱۴ مدرسه در نقاط محروم و آمادگی برای پرداخت ۱۵۰ میلیارد ریال کمک مالی جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد از فعالیت‌های شاخص بانک ملی ایران در حوزه امور فرهنگی، آموزشی و اجتماعی است.
به گزارش بینا، براساس آمارهای ارائه شده، در بخش‌ تسهیلات قرض‌الحسنه ۱۷۴ هزار فقره تسهیلات ازدواج به مبلغ پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال، دو هزار فقره تسهیلات درمان به ارزش ۳۲ میلیارد ریال و ۳۳ هزار فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مبلغ یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.
عملکرد مطلوب بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه نیز چشمگیر است. این بانک بیش از منابع قرض‌الحسنه پس‌‌انداز خود به میزان ۱۰۷ درصد تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کرده و با توجه به دستورالعمل بانک مرکزی این نسبت باید به ۱۰۰ درصد کاهش یابد که این بانک نیز موفق شده هم نیازهای قرض‌الحسنه مردم را تامین کند و هم نسبت ۱۰۷ درصد را به ۱۰۳ درصد تقلیل دهد.
همچنین بانک ملی ایران در مجموع سپرده های بخش خصوصی با سهم ۲۷٫۲ درصدی از کل در رتبه اول بانک های تجاری کشور قرار دارد و مانده سپرده مذکور این بانک نسبت به پایان سال قبل میزان ۱۹٫۵ درصد افزایش داشته است.
عملکرد بانک ملی ایران در زمینه تسهیلات نیز در آبان ماه امسال جالب توجه است به طوری که بیشترین تسهیلات پرداختی بانک های تجاری توسط این بانک پرداخت شده است.


RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *