کمیته انضباطی والیبال دربارهٔ رای آلومینیوم تجدید نظر کرد

۶ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

جلسه تجدید نظر کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص رای صادر شده برای بازی «آلومینیوم المهدی بندرعباس» و «پیشگامان کویر یزد» صبح امروز چهارشنبه ۶ دی‌ماه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، جلسه تجدید نظر کمیته انضباطی که بنا به در خواست باشگاههای آلومینیوم المهدی و پیشگامان کویر دربارهٔ اعتراض به آرا کمیته انضباطی در مورخ ۴/۱۰/۹۱ ، در خصوص برخورد فیزیکی «یاشار شاهینی» از تیم آلومینیوم و «مسعود رمضانی» از تیم پیشگامان کویر، صبح امروز در فدراسیون والیبال تشکیل شد. در این جلسه که با حضور عباس مفیدی بازرس فدراسیون، حلیم شرعی نایب کارشناس ورزشی و مهین انصاری دبیر کمیته انضباطی برگزار شد، این پرونده مورد بررسی مجدد قرار گرفت و رای به شرح زیر اعلام شد:

به استناد ماده ۵/۴۳ آیین نامه انضباطی فدراسیون والیبال، محرومیت از ۲ جلسه قطعی یاشار شاهینی به یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه تعلیقی تنزل پیدا کرد و مبلغ ۵ میلیون تومان جریمه نقدی شد.

محکومیت ۲ جلسه قطعی مسعود رمضانی هم به یک جلسه محرومیت قطعی و یک جلسه تعلیقی تنزل پیدا کرد و به پرداخت مبلغ ۲ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *