کنسرت گروه سعدی برگزار می‌شود

گردآوری توسط گروه موسیقی ممتازنیوز

پوستر کنسرت سعدی

پوستر کنسرت سعدی (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

موسیقی – سودا مولائی: گروه موسیقی «سعدی» به سرپرستی کیوان محمدی و آواز محمود صالحی در تهران به روی صحنه می رود.

این گروه که اکثر قطعات اجرایی آن دارای حس ملی و میهنی است، در تاریخ ۲۴ مرداد ماه سال جاری در تالار اندیشه حوزه هنری به اجرای آثاری از جواد بطحائی می پردازد.

این کنسرت در دو بخش برگزار می گردد، در بخش اول که در آواز دشتی خواهد بود، ابتدا قطعات «پیش درآمد – نجوا»، «ساز و آواز»، «تصنیف وطن من»، «ساز و آواز»، «تصنیف بهشت من»، «ساز و آواز» و «رِنگ شیرین» اجرا می گردد و سپس اعضای گروه سعدی در بخش دوم کنسرت که در آواز اصفهان خواهد بود، قطعات «پیش درآمد – به یاد دوست»، «ساز و آواز»، «تصنیف بام ایران»، «ساز و آواز» و «تصنیف فدای ایران» را به روی صحنه خواهند برد.

کیوان محمدی (سرپرست گروه، تار و سه تار)، علیرضا باباخانی (عود)، امیر اکبر نظری (سنتور)، کیمیا نیک پور فرخ (کمانچه)، محمدرضا میرحسینی (تنبک)، نیما بطحائی (سنتور)، وحید سلیمانی نژاد (کمانچه آلتو)، حامد مردانی مهرآباد (نی) و پیمان آعلی (تار) به عنوان نوازنده در این کنسرت محمود صالحی (آواز) را همراهی خواهند کرد.

علاقه مندان برای تهیه بلیط برای این کنسرت می توانند با مراکز فروش به شماره های ۰۲۱۴۴۲۲۶۴۳۶ و ۰۲۱۴۴۲۶۱۹۹۳ (آموزشگاه سعدی)، ۰۲۱۸۸۳۱۳۸۶۷ و ۰۲۱۸۸۳۱۳۸۶۸ (مرکز موسیقی بتهوون) و شماره موبایل ۰۹۱۲۳۸۸۸۳۳۶ تماس حاصل نمایند.

منبع: موسیقی Musiceiranian.ir


موسیقی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ