کوتاه از اردوی آبی پوشان ؛ مجیدی،کاماچو و اکبرپور غایب بودند

۱۰م دیماه ،

کوتاه از اردوی آبی پوشان ؛ مجیدی،کاماچو و اکبرپور غایب بودند

اخبار باشگاه استقلال : فوتبال آنلاین : روز قبل این بازیکن از ناحیه عضله احساس در می کرد که از همین رو اجازه تمرین کردن و بازی را به اکبرپور ندادیم.

 به گزارش فوتبال آنلاین تیم استقلال از ساعت ۱۲ امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز فرهاد مجیدی، سیاوش اکبرپور و آرزه کاماچو غایب بودند. سیاوش اکبرپور که روز قبل از ناحیه عضله احساس درد می کرد در تمرین امروز حضور نداشت. این بازیکن به سبب دردی که از ناحیه عضله حس می کرد بازی فردا مقابل سایپا را از دست داد.

دکتر نوروزی، معاونت پزشکی باشگاه استقلال در این خصوص گفت: روز قبل این بازیکن از ناحیه عضله احساس در می کرد که از همین رو اجازه تمرین کردن و بازی را به اکبرپور ندادیم.این بازیکن پس از بازی با سایپا برنامه های آماده سازی خود را از سر خواهد گرفت.

* قبل از آغاز تمرین امروز آبی پوشان امیر قلعه نویی ۵ دقیقه با بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست تا در دیدار فردا با جدیت به میدان بروند. وی خطاب به بازیکنان استقلال گفت: بازی جام حذفی مقابل سایپا با این دیدار متفاوت است و باید از روزنه های دفاعی این تیم نهایت استفاده را ببرید.

* آرزه کاماچو که برای حضور در تیم ملی بولیوی به کشورش سفر کرده هنوز به ایران بازنگشته است. قرار است وی صبح سه شنبه به ایران بازگردد.

*فقط ۲۰ نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز حضور داشتند.

* تمرین سبک ۵۵ دقیقه آبی پوشان ساعت ۱۲: ۵۵ به پایان رسید. قرار است بازیکنان برای صرف نهار راهی هتل المپیک شده و پس از آن اردوی پیش از بازی را تشکیل دهند.

تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا می رود.


FootballOnline.ir
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ